A legjobbat szeretném. Hova fordúlhatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves vagyok és 22 hetes terhes de tudom hogy nem maradhat nálam a baba. olyan örökbefogadó szülőket keresek akik megfelelőek. nem tudjátok hova fordúlhatok???

2015. jún. 18. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2015. jún. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]


Ezek az alapítványok nyílt örökbefogadással foglalkoznak, így megismerheted azokat, akiknek örökbeadod a babát. Nagyon jó döntést hoztál, sok lelki erőt és kitartást kívánok! :)

2015. jún. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

szia, biztosan rengetegen írnak neked hogy add nekik a babádat, de a legjobban akkor jársz, ha alapítványhoz fordulsz. ők midnenben segítenek, egészségügyi ellátásban, akár átmeneti otthonban is. és ahogy írta az egyik hozzászóló, van olyan alapítvány ahol van lehetőséged megismerni az örökbefogadó szülőket, így biztos lehetsz benne hogy jó helyre kerül a babád.

Én az Alfa Szövetséget vagy az Együtt az életért alapítványt ajánlom, priviben megírtam a számukat is. drukkolok neked, ne félj, minden rendben lesz!

2015. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bölcső Alapítvány.
2015. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Segíteni nem tudok, de szeretném elmondani, hogy nagyon jól döntöttél, és légy erős! Mindenesetre máskor légy óvatosabb!
2015. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!

Hogy vagy? Sikerült megoldást találnod?

Drukkolok Neked, nem vagy könnyű helyzetben. ...

2015. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
még nem sikerűlt semmi. de kiderűlt hogy kislány lesz.
2015. júl. 6. 14:27
 8/12 anonim válasza:
24%
miért ne maradhatna nálad a baba?
2015. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
Mièrt ne mardhatna nálad?
2015. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kesves kérdező! Én a tórténet másik végén állok, férjemmel örökbefogadható úkszülöttre várunk! Nem szeretnélek meggyőzni, ne ijedjmeg, csak az alapítványokkal van tapasztalatom, ezért írok! Rajtad múlik minden, még van időd, nézz rendesen utána a dolgoknak! Ha az a szimpatikus, hogy megismerheted az örökbefogadó családot, akkor a Gólyahír alapítványt ajánlom! Itt lehetőség van arra, hogy akár a szülőszobán is segìtsen neked az örökbefogadó anya! Ha szeretnél inkább magadban lenni, akkor a bölcső alapítványt ajánlom! Mindemellett van még pár alapítvány, de őket nem.ismerem! De a legfontosabb, hogy minden alapítvány azért van, hogy neked segítsen! Ne félj felkeresni őket, tényleg érted vannak, akkor is ha meggondolod magad és felnevelnèd a picit! Mindenesetre jó, hogy itt vagy és kérdezel!!!
2015. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!