Csak házastársak fogadhatnak örökbe gyereket?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam. A melegek nem is házasodhatnak meg. Akkor ők nem fogadhatnak örökbe Magyarországon?

2015. dec. 18. 18:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Házastársak és egyedülállók is. Melegek valóban nem fogadhatnak örökbe együtt, csak egyikük egyedülállóként.
2015. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És ez miért van így?
2015. dec. 18. 18:49
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
mert ebben az országban nem mindenki egyenlő, azért
2015. dec. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%

házastárs és egyedülálló.

És azért van így, mert két ezer éve élünk abban a tudatban, hogy a családmodell apa-anya gyerek.

Részemről akár így is maradhatna.

2015. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%

Remélem, nem fog soha megvalósulni hogy a melegek is fogadhatnak örökbe gyereket! remélem nem jön a libsik agyába ez a front. Nézzetek meg egy videot, amikor a szülőknek kell felvilágosítani a a gyereket, hogy hogy készül a gyerek, na, a kisfiú amikor a két leszbikus anyukája mondja, nos, az brutális. Olyan ideges lettem, hogy azt a gyereket máris tönkretették!!!! Nincs elég baja még így is ennek a magyar társadalomnak?

Nekem is van betegségem, szerencse hogy nem ilyen, de van, és mégsem megyek az úton a mellem verve hogy nézd, ilyen meg ilyen vagyok, tojok a sajánálatra mindent kérek mert nekem jár mert állampolgár vagyok. Azt viszont senki nem nézi hogy ezzel pont azt a kis fiatal állampolgárt teszik tönkre, akit elvileg nevelni akarnak. Őt fogják csúfolni mindig másnak tartják majd és ez egész életében vele lesz, még arról nem is szólva h ezt a modellt látja, ez lesz a példa. A fent említett videot nem mentettem le így nem tudom linkelni. De abban voltak normális családok gyerekei is és ott az aranyos volt, ahogy reagáltak, de a meleg pár gyereke megérne egy orvosi tanulmányt, szegényke :(

Nemár. Ne is gondolkozz ezen!

2015. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. Es nagyon szomoru ahogy te,utolso valaszolo gondolkodsz. 1, a homoszexualitas nem betegseg. 2. Ne mondd meg hogy en min gondolkodjak es min nem. 3. Szerintem a tarsadalom valtozik, modernebb lett az évek soran es igenis jobban elfogadjak a melegeket. Feltetelezem idosebb vagy nalam, igy nem is csodalom, hogy ilyen maradi vagy. Szerintem szomoru, hogy egy 17 eves jobban megérti ezt, es lehet mast is mint te. Orulok , hogy nem ilyen a jovo nemzedeke, mint amilyen te vagy. Ezen nem azert haborodok fel mert en vonzodnek a sajat nememhez, mert nem, viszont vannak meleg barataim es nem itelem el oket. Ideje felnőnöd es kinyitni a szemed.
2015. dec. 18. 19:27
 7/18 anonim ***** válasza:
27%

szerintem is betegség a homoszexualitás és mint ahogy egy depressziósnak - aki szuicid - nem engednék örökbefogadást, úgy egy melegnek sem..

nyugodtan pontozz le...már megint ott tartunk hogy a toleranciától szövegelnek a látens b...ik de azért ugyanúgy elítélik ők is, aki meg kiáll a heteroszexualitás mellett.

2015. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jo hulye vagy te is. Majd ha a rak elkap es a halalos agyadon fekve gondolhatsz arra hogy kar hogy te nem kaptad el a homoszexualitas betegseget. Sok a hulye de ennyire?
2015. dec. 18. 19:36
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

A tesómék (hetero kapcsolatban, mielőtt bárki kérdezné) Hollandiában élnek és van egy 6 éves lányuk. A gyerek kint jár iskolába. Teljesen természetes számukra, hogy vannak olyan osztálytársai a kislánynak, akiket egynemű szülők nevelnek, ahogy a gyerekeknek sem fura ez. Ugyanolyan természetes, mint az, hogy vannak olyan párok, akik nem azonos valláshoz, vagy etnikumhoz tartoznak, esetleg jelentős a korkülönbség.

Van egy aranyos történet, az oviban játszottak kakukktojásosat. Meg kellett mondani ki a kakukktojás. Egy fekete kisfiú volt, a többiek fehérek. A gyerekek rájöttek, egy a kakukktojás egy kislány, akin piros pulóver van, mert az összes többi gyereken fehér, meg kék, meg más színű volt, de piros csak a kislányon. Nagyon soká fog eljutni ide a mi társadalmunk.

2015. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

8: na épp erre gondoltam amikor arról beszéltem, mennyire toleráns a másik oldal...épp ennyire...

én pl soha sem kívántam volna egy melegnek sem hogy vigye el a rák. ennyit erről.

2015. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!