Mit szólnál ha tanítóként azzal merne zaklatni egy szülő facebookon, hogy csúfolják a gyermekét örökbefogadottsága miatt?

Figyelt kérdés
2016. márc. 4. 18:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Ez azért elég komoly dolog, osztályfőnöki óra keretében elbeszélgetnék a gyerekekkel az örökbefogadásról. Ha pedig nem használ, akkor szülői értekezletet hívnék össze. Egy ilyen kaliberű dolgok könnyen megnyomoríthatja a gyerek lelkét, ezt semmiképpen nem hagynám.
2016. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Én a szülő szemtelenségére céloztam, hogy azzal mit kezdenél, hogy ennyire nem tiszteli az intim szférádat.
2016. márc. 4. 18:47
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
ohhh ma már a FB nem számít intim szférának, ne viccelj már. másrészt te magad beállíthatod h mit is akarsz csakis a legjobb barátokkal megosztani és ennyi, nincs itt szó intim szféráról ... manapság ez is egy nagyon divatba jött kommunikációs csatorna, ennyi. és egyre szokásosabb, mint a hagyományos e-mail
2016. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez téged zavar, akkor mondd meg neki hogy milyen formában keressen meg. Én személy szerint nem érezném zaklatásnak, de tudom hogy van akinek az.
2016. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
99%
Attól függ, milyen stílusban. Ha tényleg segítséget szeretne kérni, nem minősíteném zaklatásnak. Engem is felháborítana, ha az örökbefogadott gyermekemet csúfolnák a helyzete miatt.
2016. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
Mi az, hogy zaklat??? Erről beszélni kell a gyerekekkel!!! Mégis hová fordulhatna a szülő, ha nem hozzád? Nem értem a kérdést, ne haragudj!
2016. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%
Sikerült értelmeznem a kérdést. (Bocs 2 napja alig alszunk) Engem nem zavarna, de ha téged igen, akkor kérd meg, hogy emailben, vagy a fogadóórán folytassátok!
2016. márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%
Mi a problémàd? Hogy facen ìrt, vagy hogy egyàltalàn veszi a bàtorsàgot jelezni, hogy gond van?
2016. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%

szerintem a kérdező az anyuka és nem tudja, hogy így péntek este írhat-e a tanítónak. jól gondolom kérdező? :)


én is gyerekekkel foglalkozom és roppantul zavar ha beszélgetést kezdeményeznek a gyerekről. az teljesen rendben van ha szól, hogy holnap nem jön Pityuka, ingyen van, fent vagyok este, nem gond. az is rendben van ha nem tudnak valamit és megkérdezik, pl. kell-e a holnapi kirándulásra vinni innivalót. ez is rendben van.


de a gyerekről fogadóóra keretében beszéljünk már, ne cheten, pláne egy ilyen horderejű dologról amit te írsz, egyáltalán nem a fb a megfelelő hely erre.

viszont az is rendben van ha péntek este írsz, mert ez tegyük fel ma történt, hogy ez a gondod, hétfőn reggel tudnátok-e beszélni, bemehetnél-e hozzá.

2016. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
34%
Miféle tanár vagy te? Gratulálok.
2016. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!