Örökbefogadáshoz hányszor kérnek jövedelemigazolást?

Figyelt kérdés

Csak a Tegyesz kér, vagy az eljárás során a Gyámhivatal is külön?

Probléma, ha a munkahely nagyon friss?


2016. ápr. 12. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a TEGYESZ nem kért, mivel a gyámügynek mindenképp kellett! Oda viszont az elmúlt 3 hónapról kellett, ennél lehet gond a friss munkahely! Mennyire az? Amikor ténylegesen jön a pici, akkor ismét kelleni fog! :)
2016. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy problémát jelent. - Elvileg kétszer kérnek, egyszer az alkalmassági alatt, és másodszor a kihelyezés előtt.
2016. ápr. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Tőlünk csak a TEGYESZ kért. Most a második örökbefogadást intézzük, ott viszont csak a gyámügy kérte.
2016. ápr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A gond, hogy nem vagyok bejelentve. A Tegyesznél már jártunk, ott azt mondták nagy gond, ha nem tudom igazolni.


Ha muszáj, legfeljebb egy nagyon ideiglenes munkahelyet tudnák papíron létesíteni, de csak rövid távra. De az nagyon friss lesz.

Ha kétszer is kérnek, akkor ez egyébként sem jó, sajnos.

2016. ápr. 15. 08:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos így tényleg elég macerás lesz... Nem tudom, hogy lehet ezt megoldani, mert ha nem vagy bejelentve az olyan, mintha nem lenne munkád, hiába van jövedelmed. Nekünk azt mondták, hogy nem gond, ha megszűnik a munkahely, csak akkor addig ha jön a baba, nekünk nem szólnak, csak majd, ha újra biztos jövedelem lesz. Szóval ez így kemény dió lesz, de drukkolok!
2016. ápr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!