Vajon igaz amit hallottam?

Figyelt kérdés
Hallottam ,de nem biztos hogy igaz amerikában talán a felnöttek ha megfelelő családi hátteret biztosítanak egy gyereknek akkor rövid időre örökbe lehet fogadni mondjuk a gyerek egy árva gyerek egy hétre beköltözik egy családba mert mondjuk ugy dolgoznak hogy egy hétig igen egy hétig nem . ijen van és kérem mellőzzétek az olyan válaszokat amiben tudatlannak álítanátok be ktt kérdeztem meg elösször

2016. jún. 8. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a szöveget elolvasva az utolsó 3 mondat...


Ha igaz is nagy kitolás azokkal a gyerekekkel hogy egy-egy hètre odaadják valakinek... Az nem ÖRÖKbe fogadàs, inkàbb kölcsönzés...

2016. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki tudod fejteni érthetően? Sajnos nem sokat értek ebből...
2016. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy egy gyereket csak egy-egy hetre adnak ki. Gondold el, hogy mit erezne mondjuk vasarnaponkent, amikor csomagolni kell, mert jon a " csalad nelkuli het". Ez a dolog jol is van igy, a gyerek nem egy targy amit par hetre berelhetunk... (nem teged akartalak kioktatni, csak a teorian kicsit felcsesztem az agyam) :) de ilyen nincs sehol.
2016. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ez így ahogyan leírtad, ilyen formában igaz lenne. Szerintem a szóban forgó család esetleg nevelőszülőséget vállal, azaz náluk laknak gyerekek ameddig esetlegesen nem fogadják őket örökbe, és addig is ők nevelik, taníttatják stb.

Ilyen Magyarországon is van, hogy valaki nevelőszülő, de nem egyenlő azzal, hogy örökbe is fogadja a gyermekeket. Van olyan család ahova egyszerre 4-5 gyerek is be tud költözni, és együtt élnek családként, míg nem örökbe fogadja egy másik család. De előfordulhat, hogy ez sosem történik meg, de ezt a nevelőszülők vállalják.

Remélem nem írtam nagy butaságot, mert nem vagyok jártas a témában, és hogy pontosan hogyan is működik ez, ha érdekel járj utána, a neten biztosan sokkal többet tudsz erről informálódni.

2016. jún. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Intézetben nevelt gyerekek patronálása, nyaraltatása ~ szerű mozgalom lehet Amerikában is.
2016. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!