Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Nem tervezett terhességnél ha...

Nem tervezett terhességnél ha nem vállalhatnád a gyereket, örökbe adnád?

Figyelt kérdés
Fiatalon ha terhes lennél és nem lenne segítséged,pénzed sem hogy megtartsd. Örökbeadást választanád?
2016. júl. 30. 17:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem hiszem. Ha megtartom, kihordom, megszülöm, már biztosan nem tudnám örökbe adni, annyira kötődnék hozzá.
2016. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%
Nem, inkább elvetetném. Ha végig csinálom a terhességet, megszülöm, akkor nem lennék képes eldobni és soha nem tudni róla semmit. Sőt! 18 évig izgulhatnék, hogy mikor keres fel és kérdezi meg, hogy miért dobtam el? Főleg, ha nem jön ki a nevelőszülőkkel.
2016. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
64%
nem. iszonyatosan rossz terhességem van, ha egy baba becsúszna ez után, és nem tudnánk felnevelni biztosan, akkor nem tartanám meg, mert ezzel a babával is abba kellett hagynom mindent, mert végig csak feküdni tudtam, ki-be járok a kórházba folyamatosan.
2016. júl. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%

Nem. A terhesség és szülés teljesen leamortizált pedig fitten, egészségesen vágtam bele. A piciért megérte, de soha nem vállalnám úgy, hogy "üres kézzel" menjek haza.

Így gondoltam ezt a gyerekem előtt is, de a terhesség és a szülés nehézségei (harmadfokú sérülés, méhsüllyedés, inkontinencia, idegelhalás), csak megerősítettek ebben.

2016. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem lehetetlen hogy egy nő "anya" így induljon hogy, "megszulom a gyereket és orokbeadom"

Ugyanis 9 hónap az 9 hónap. Te és a baba egy test vagytok. És érzelmek alakulnak ki persze nem az első három hónapba.

És a szuloagyon megszenvedel "nem hiába mondják azt amikor meglátod a gyermeked minden fájdalmas elmúlik, és azt mondod megérte érted szenvedni..

Nem fogod tudni örökbe adni :)


Én azt mondom ha valóban kilátástalan az életed inkább vetesd el kérj anyagi segítséget az apukatol ha csak ez miatt szulned még és adnad örökbe.

Szülés plusz a gondozás sem lesz olcsóbb mint egy abortusz.

2016. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
47%
Én igen, örökbe adnám. Látom más inkább megölné, mintha lenne egy határa az emberré válásnak, pedig az első pillanattól ember indul útnak, akit megölni bűn. Vajon örökbe adni, esélyt adni neki egy jó életre miért nem szabad, miért gondolják azt hogy azzal rosszat tesznek?
2016. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
48%

6: Nem tudhatod, hogy jót teszel-e vele.

Én mindig azon aggódnék, hogy mi lehet vele, szeretik-e, bántják-e, verik-e, stb. Nem lenne egy nyugodt pillanatom sem.

2016. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
38%

6 os bocsi az offolasert.


Szerintem aki örökbe vett gyerekről van szó, alltalaban érzi hogy nem a biológiai szülők a szülei, és majdnem mindenki elkezdi keresni a biológiai szüleit, csapun kíváncsiság bármi miatt, vagy esetleg azért hogy elmondja mennyire hiányzott neki mint édesanya.

Ok azok a gyerekek akik némi ureseggel nőfel, meglehet bármilye ha hiányzik engis valamint életéből.a z pedig az igazi család.

Jobbik esetben jó családban kerülhet, de ennek csak 50%az eselye, másik 50%pedig a rosz családhoz kerülése.

2016. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
49%

Fanatikus, gyilkosozó abortuszellenesnek akkor sem adnám örökbe, ha pisztolyt tartanának a fejemhez.


Hogy miért? Mert kizárt hogy jó szülő legyen egy olyan emberből, aki ekkora szemellenzős barom, hogy a meglévő gyermek (örökbefogadott) érdekei helyett egy életkezdemény sejtcsomót helyezne előtérbe, ha netán az örökbefogadott is nem tervezetten esne teherbe.

2016. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
64%
Én biztosan civil szervezetet keresnék, akik segítenek a döntésben. Nem vagyok az a vad abortuszellenes, elfogadó vagyok más döntéseivel szemben, de ha magamról van szó, képtelen lennék rá. Ez ígyis-úgyis trauma. Ha kapnék segítséget ilyen szervezetektől, akkor tuti megtartanám, ha nem, akkor örökbe adnám. Remélve, hogy amikor nagyobb lesz, majd megkeres.
2016. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!