Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Mennyi időt várnátok a testvér...

Mennyi időt várnátok a testvérrel a helyemben? (nem anyagi kérdés)

Figyelt kérdés

Szeretném ha nem lenne köztük nagy korkülönbség, de még várat magára a kövi baba...30 felett is vagyok ráadásul.

Gyermekünk most két éves múlt.

Szívesen örökbe is fogadnánk ha úgy adódna, mindkettőnk relatíve nagy családban nőtt fel.és az örökbefogadás is éveket vinne el talán...érdemes elindítani most, legalább a tanfolyamot?


2016. aug. 5. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk a kislányunk 19 hónapos múlt. 2 éves kora körül szeretném a spirált levetetni és elkezdeni próbálkozni.

Tehát sztem hajrá:) Ki tudja mikor fogan meg stb.. És ha amúgy is szeretnétek és nem nagy korkülönbséggel...

2016. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem relatív, hogy kinek mi a "nagy korkülönbség", számomra ami több mint 3 év, az már nagy.


De miért gondolod, hogy nem fogsz teherbe esni?

Mióta próbálkoztok a kis tesóval?


Hogy a másik részre is reagáljak, azzal nem veszítetek semmit, ha beadjátok a jelentkezést és elkezditek a procedúrát, ha közben jön a kis testvér, akkor félbe lehet hagyni bármikor.


Az már csak egyéni gondolat, de szerintem 30-al nem vagy még kicsúszva semmiből. :)

2016. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megyétől függően, babára viszonylag sokat kell várni, ha egész picit szeretnétek. - Azt javaslom, indítsátok el, hogy addig is teljen a sor...

Mellesleg, /ez nem törvény/ de minimum 2 év korkülönbséget szoktak ajánlani a szakemberek...persze léteznek kivételek. :)

Az orokbe.hu oldalon sok sok nagyon hasznos infót, és fórumozókat találsz. :)

Sok sikert!

2016. aug. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örökbefogadással 3-5 év lehet egy 1 év alatti gyerek, én elindítanám, mert az 5 év talán már sok is. Én az ideális korkölünbséget 2-4 év közé tenném, de ez az én véleményem. Ha szeretnétek örökbefogadni, akkor hajrá!
2016. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!