Örökbefogadásról van pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mikor érdemes feliratkozni örökbefogadásra? Milyen hosszú a procedúra, főleg a kisbabát szeretne az ember? Lehetséges az egyáltalán?

Meddőségibe járunk, de nem tudom meddig várjunk vele, mert ha még az örökbefogadási procedúrát is kivárjuk.....

hogyan működik ez az egész? Lehet választani a babák közül? ki lehet kötni, hogy roma baba nem kell?

Itt működik úgy mint amcsiban, hogy már terhesen eldönti azemberke, hogy nem kell neki a baba és már születésétől örökbe lehet fogadni?

Igazából minden infó érdekelne.



2016. szept. 3. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Örökbe.hu (ékezetek nélkül) oldalon minden kérdésedre választ kapsz.
2016. szept. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy keress rá a nyílt örökbefogadásra.
2016. szept. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én is ezt javaslom. :) orokbe.hu - Minden kérdésedre van felelet, még azokra is, amik eddig meg sem fordultak a fejedben, és van egy jó kis fórumozó csapat... :)
2016. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Szia !

Szeretném megkerzezni , h."roma baba " miért nem kell ?

Csak puszta kivancsisagbol

2016. szept. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4

Abszolút semmi közöd hozzá!

Kizárólagos magánügye, hogy milyen gyereket akar felnevelni.

2016. szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon miert nem...
2016. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

4# Egy ismerősöm roma gyereket fogadott örökbe, és szépen nevelték, nem szenvedett hiányt semmiben. Később mégis olyan lett, mint azok az ordítozó társaságok, akik ingyen élnek. Mondhatni ez a vérükben van.

Másfelől az ő magánügye, én sem fogadnék örökbe roma gyereket.

15/L

2016. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tifáni.Lolita ***** válasza:
0%
Benne van a vèrükbe ???? Nem èrtem mèrt kell mindenkit egy kaplap alá venni vannak. Igen is normalis tisztelet tudo cigányok !!! Pl Bangó Margit Petőfi Sándor mert Petrovics volt Mága Zoltán Balogh Attila ès mèg sorolhatnám !!
2016. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bangó Margit egy vén, sértődős, magától teljesen elszállt, beképzelt buta c. asszony...aki ha nem nyer a hal a tortánban, akkor vérig sértődik. Pff
2016. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!