Milyen érzés volt hazavinni az örökbefogadott gyereket? Ha nagyobb gyerekről volt szó, hogy reagált az új helyre? Milyen volt a kapcsolatotok vele eleinte?

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

...hát ez így nagyon, nagyon hosszú lenne....

Jó hír:

orokbe.hu oldalon nagyon sok vallomást olvashatsz erről is. :) pl babaköszöntő -ben, de sok más cikkben is, meg a fórumokon. :)

2016. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Én arra emlékszem, amikor engem hazavittek. Hát... megmondom őszintén, be voltam szarva, hogy mi van most. 8 éves voltam. Kb hetekig meg se mertem szólalni szerintem, mondjuk utána se lettem valami nagy hangú. Csak lassan megtanultam bízni a családban. Idő kellett.
2016. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
saját tapasztalat 15 évesen kerültem más szülőkhöz hát eszméletlen rosszul éreztem magam az elején keveset beszéltem vissza fogotabb lettem nagyon nehéz volt az első pár hét nehéz be illeszkedni teljesen idegen környezetbe ráadást ahol már van gyerek de szerencsére utána meg békéltem és a világ legjobb családhoz kerültem
2017. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!