A magzatvédők miért jönnek állandóan ezzel, hogy aki nem akarja a gyerekét, az adja örökbe?

Figyelt kérdés
Ti nem látjátok ennek a hátulütőit? például, hogy a nő nem akarja kitenni magát a szülésnek meg az azt megelőző kálváriának? és hogy nem tudja eltitkolni a környezete előtt, később pedig ezzel lesz megbélyegezve, ami szintén trauma?Ti ebbe nem gondoltok bele?
2017. jan. 14. 16:22
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
51%
Mert ugy eselyt adsz a gyermeknek az eletre, nem megolod.
2017. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
79%

Tudod te, hanyan sikeresen eltitkoltak es masnak oromet szereztek?

En nem ugyan, de minden tiszteletem, aki megteszi az abortusz helyett.

2017. jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
35%
Hát igen. kálvária meg eltitkolás, megbélyegzés, meg szintén trauma. Aki el akarja kerülni az ne ba---on, vagy csak kotonnal. Ennyit igazán megtehet a sok-sok borzasztoság ellen.
2017. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
55%
azért, mert egy életről van szó! Nem kellene mindig olyan önzőn gondolkodni. Persze, sokkal egyszerűbb kikapartatni, mint a helyes utat választani és valami jót is tenni. Ez olyan igazságtalan, hogy rengeteg embernek nem lehet gyereke, közben meg percenként abortálnak egyet. Plussz általában nem azzal szoktak érvelni az abortusz mellett, hogy nem akarnak szülni vagy hogy titokban akarják tartani, hanem azzal, hogy még nem készek az anyaságra vagy nincs elég pénzük hozzá. És ezekre egy tökéletes megoldás az örökbeadás.
2017. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
47%
Mert ők nem adtak örökbe egy gyereket sem! Ez sokkal nagyobb trauma, mint az abortusz. Nem csak a nőnek, hanem a gyereknek is.
2017. jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
51%
már miért lenne trauma a gyereknek az, hogy egy szerető családban nő fel?
2017. jan. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem akarja kitenni magát a szülésnek, akkor ne dugjon ész nélkül. Egy normális nőben amúgyis van ennyi tartás, hogy nem fekszik össze mindenkivel hetek után. Rengeteg pár szeretne gyereket, de sajnos nem lehet nekik. A várólista pedig hosszú. Lenne kinek odaadni a babát. Én semmire nem tartom az olyan nőt, aki inkább megöli a gyerekét, mint esélyt adna neki, hogy szerető családban nőjjön fel. Számomra külön állatfaj. Habár a legtöbb emlős nem dobja el a kölykét.
2017. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

szerinted olyan egyszerű feldolgozni azt, hogy a saját anyjának nem kellett? én ismerek ilyen embereket, és hát nem igazán boldog az életük. de biztos a másikra is van példa.


Egyébként nem ez volt a kérdés témája, hanem, hogy mégis hogy kiviteleznétek ezt az egészet? nem értem, hogy lehet ezzel csak úgy dobálózni, mintha olyan egyszerű lenne. először is, hova bújna 9 hónapig? nincs olyan munkahely, ahol ezt meg lehetne tenni. Ezenkívül nem gondoljátok, hogy az örökbeadás szintén olyan tüneteket válthat ki az anyukából, mint az abortusz? hogy rágódik rajta, hogy mi lett vele, hogy biztos utálja, amiért örökbe adta, stb. mindamellett, hogy így még meg is bélyegzik, mivel mindenki tudja, hogy mit csinált. a terhesség testre való negatív hatásait már meg sem említem.

2017. jan. 14. 16:40
 9/43 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyen minek kefél felelőtlenül?! Van óvszer, tabletta stb. Egy emberi életről van szó! Magzatvédők... tényleg itt tartunk? Az emberi élet érték, miért kell így kezelni ezt a dolgot? Bár egy gyermeknek se kéne meghalnia abortusz miatt, de sajnos mindig lesznek hülyék akik nem képesek felelősségteljesen szexelni!!!
2017. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
74%
én sok olyan embert ismerek, akiket nevelőszülők nevelnek, soha egyiktől sem hallottam még, hogy "bárcsak vetetett volna el az anyám, mert annyira szar, hogy életben hagyott". Még egyszer hangsúlyozom, hogy azért hozzuk fel az örökbeadást, mert ez a helyes döntés. De a mai egocentrikus világ már magasról szarik rá, hogy mi a helyes, inkább a kényelmüket veszik figyelembe. Plussz azért tartjuk mi, életvédők jó választásnak az örökbeadást, mert ÉLETVÉDŐK vagyunk. Értékesnek tartjuk az emberi életet a fogantatás pillanatától. Minden embernek joga van az élethez, és mivel a magzat is ember, ezért neki is.
2017. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!