Ez a cikk igaz lehet?

Figyelt kérdés

Azért Bulgária is EU tag, csak kötik őket is a gyermekvédelmi szabályok. Rosszul lettem a cikktől, kérlek mondjátok, hogy kamu cikk.

Https://www.buzzblog.eu/a-fiatal-no-orokbe-akart-fogadni-egy-gyereket-de-amikor-odament-rajott-a-kegyetlen-igazsagra/


2017. febr. 16. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
cikk már nem található . mi volt benne ?
2017. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


én még látom egy nő örökbefogadott egy alultáplált 7 éves gyereket, aki babaméretű volt, éheztették az árvaházban

2017. febr. 16. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz. Olvastam én is.
2017. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, azt tudni kell a buzzblog.hu és társairól, hogy ezek szenzációgyáros blog oldalak. Koránt sem biztos, hogy mindez úgy történt, ahogy itt leírják, SŐT! Ezek előkukáznak mindenféle fotót netről és köktenek köré egy olyan történetet, ami miatt biztosan kattintanak majd az emberek, így bezsebelhetik a reklámokért járó pénzt. Az az egy tuti fix, hogy a kisfiú csontsovány, a nő örökbefogadta, a többi meg valószínűleg nettó hazugság.

Egyszer volt ezen az oldalon egy cikk az "emberien hisztiző kutyáról", aminek annyi volt a lénye, hogy a kutya a parkban fetrengett a fűben, élvezte a sétát, ezt a videót youtube-ról linkelték be és írtak hozzá egy cikket a rohadt nagy semmiről az alapján, amit a videón látni. Ebből mindenki vonja le maga a megfelelő következtetést, hogy mekkora háttérmunka van a cikkeik mögött.

2017. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tiszta 80-as es 90-es evek Romaniaja, ahol az arvahazak zsufoltig voltak Csaucseszkonak koszonhetoen(abortusztilalom, kotelezo gyerekvallalas, mely szegenyseg).

Ugy bantak veluk mint az allatokkal es sok, amugy egeszseges gyermekbol lett testi, ertelmi (+lelki) fogyatekos.

Egyebkent itt Mo-n sem jobb. Nemelyik pl. fogyatekosoknak fenntartott intezmenyben szinten a foldon fetrengenek szegenyek a sajat vizeletukben. Elkulonites sincs, igy a magatehetetlent siman utheti a jarni kepes de nem kezelheto beteg. Tanuja voltam annak is, ahogy a csecsemo osztalyon nem nyulhattam hozza a kicsikhez, mert idezem az apolot "Megszokjak az emberi erintkezest, nekunk meg nincs idonk babusgatni oket a tobbi mellett." Szoval jah, kar alomvilagban elni, ha nem is ez a fiu de masok rajta kivul biztos ilyen korulmenyek kozott elnek. De hat messzire se kell menni...

2017. febr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Meg is van a video.


[link]


Vvannak meg boven gyermekek akik hasonlo korulmenyek kozott eltek.

2017. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Es meg a mai napig is,persze.
2017. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!