Örökbefogadás, úgy hogy mindenki azt hiszi, hogy saját?

Figyelt kérdés
Csinálta valaki így?

2017. szept. 20. 10:21
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem megoldhato. A csaladomban volt orokbefogadas, olyan emberek akik evente vagy 2 evente lattak az orokbefogado szuloket rakerdeztek, hogy sajat e, de aki kozeli volt mindenki tudta, hogy nem sajat a baba. Szerintem ezt a csalad elol szinte lehetetlen eltitkolni. Mitcsinalsz ha nem pont ugy alakulnak a dolgok ahogy tervezted?

Mondjuk az orokbeado anya szules utan par nappal megmondja, hogy "Bocsi megszerettem megsem adom nektek" ??

Arrol nem is beszelve hogy ez egy hosszu folyamat. A csaladomban szules elott be lett adva a papir az orokbefogadasrol megis a kislany mindjart 1 eves es meg csak par hete zarult le az orokbefogadas.

2017. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
59%

Mi inkább bűszkék leszünk ha lesz egy örökbefogadott gyerekünk.

0-2 éves korig szeretnénk de 3-4 évet várnunk kell rá.Hosszú a várakozás.Nem úgy megy,hogy hipp-hopp te kitalálod,hogy szeretnél örökbefogadni .Legalább is Magyarországon.Külföldön nem tudom hogyan van.

2017. szept. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
78%
De azt ugye tudod már azóta hogy nem a lombikban hordod ki a babát??? 😂😂
2017. szept. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
85%
Annyira ostoba ez a liba, hogy millióból is felismerni, hiába is tagadja le, hogy az nem az ő kérdése. Bízzunk abban, ha netalán-tán valós is az eset, ott külföldön is lesz annyi eszük az ügyintézőknek és az evvel foglalkozó szervezetnek, hogy felismerjék, elmeháborodott ez a szerncsétlen és elhajtják a fenébe. Egyetlen gyermek sem érdemli azt a sorsot, hogy egy ilyen szellemi aprósütemény nevelje fel.
2017. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
91%
Szellemi aprósütemény :D
2017. szept. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Liba aki kipottyantott...
2017. szept. 21. 23:13
 27/39 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező:

Ha így fogsz gondolkodni nem fogsz átmenni a pszichológiai teszten.

Ha tényleg te voltál a mű hasas kérdező.

A pszichológust úgy se tudod átverni.

Legalább is remélem.

2017. szept. 22. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Már leírtam, hogy nem én voltam. Innentől kezdve nyugodtan írjátok le meg 100x, a tény nem változik.

Én egyszerűen annyit szeretnék, hogy elfogadják a gyereket.

Amúgy én sem hasonlítok a szüleimre. Emiatt nem aggódok mi lesz ha nem fog a gyerek.

2017. szept. 22. 07:23
 29/39 anonim ***** válasza:
55%

De kérdező nektek nem lehet közös gyereketek?Vagy miért merült fel az örökbefogadás?

Szerintem egy ép eszű ember arra törekedne,hogy legyen saját gyereke.

2017. szept. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
53%

Te teljesen hülye vagy, hogy ilyesmiről akarsz hazudni egy életen át a rokonaidnak.Nagyon undorító dolog amire készülsz.

Bele csapkodnám a fejed a falba, hogy észhez térj.

2017. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!