Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Lehet egy gyereket úgy örökbef...

Lehet egy gyereket úgy örökbefogadni hogy nincs párom, hanem egyedülálló vagyok és ugy nevelném?

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 18:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Elméletileg igen, gyakorlatilag a listán mindig előtted lesznek a párok, azok is akik utánad kerültek fel. Én nem hallottam még sikeres örökbefogadásról egyedülállóként, maximum nagyon hátrányos gyereket tudnék elképzelni (idősebb pl 10 év feletti, roma és sérült)
2017. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Én pedig többről is.

Ha érdekel jobban a tema, örökbe.hu.

2017. okt. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Igen lehet.

Csak sajnos mindig hátrányba,hátrányos helyzetben leszel.

A csecsemőre még házasságban is nagyon sokat kell várni kb.5-6 évet

Merre laksz kérdező?

2017. okt. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Fodor István Ferenc ***** válasza:
0%
Lehet, de az a gyereknek sem jó, ha egyoldalú nevelést kap. Persze itt is van ha...még rosszabb helyzetből kerül hozzád.
2017. okt. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Budapesten lakok, az jót jelent?
2017. okt. 21. 10:32
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Sajnos pont Budapesten várnak a legtöbben.

2017. okt. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2%
Lehet, de hátrányban leszel a párokkal szemben. Viszont nem "lakok" hanem lakom. Szerintem picit tanulmányozd a Magyar Helyesírás Szabályait mert a gyereknek sem jó ha ezt hallja otthon, meg egy elbeszélgetésen is rosszul jön ki a helytelen beszéd. Nem rosszindulatból írom.
2017. okt. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Ha tudsz szülni, inkább szülj! És miért vagy egyedül álló? Van elég férfi. Biztos van vállalkozó rá.

Nem a tiéd, ugyis fogsz vele bánni. Egy havernőm 2 gyereket vett magához, ugy viselkedik mint egy katona tiszt. Mit csinálhat, ha nem vagyok ott. Pedig csak vendégségbe mentem.

2017. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó válszíró. Nem azon múlik ki hogyan viselkedik a gyerekével, hogy ő szülte e hanem azon milyen ember. Sok szülő a saját gyermekével is ocsmányul viselkedik. Örökbefogadni szép és nemes cselekedet. Aki ilyesmit szeretne jóérzésű ember. A gyermeke pedig nem a hasából hanem a szívéből születik. Egyébként 7 milliárd ember él a Földön szerintem nem kéne fokozni. Viszont itt az ideje a mások felé fordulásnak és a segítségnyúktásnak. Az kérdező valószínűleg azért van egyedül mert van olyan igényes, hogy nem áll össze egy barommal csak azért, hogy me legyen egyedül. A párkapcsolatok egy része ilyen amibe születnek a boldogtalan gyerekek. Az ilyen megjegyzések nagyon dühítőek. Hogy lehet szemrehányást tenni valakinek mert egyedül van? Talán mert nem annyi a párkeresés, hogy bemész a boltba és leveszed a polcról a neked megfelelőt. Bár lehet neked annyi ezért nem érted. 😣🤤😲
2017. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!