Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Akik örökbefogadóként várnak...

Akik örökbefogadóként várnak babára, közben nem lombikozhatnak?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy elindítják a folyamatot, rajta vannak a listán, és x évre vannak attól, hogy valóban legyen babájuk. Ez idő alatt vehetnek-e részt lombikban? Vagy ha ez kiderül, akkor törlik őket, vagy hogy működik ez?
2017. okt. 29. 00:05
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

Igen, ennyiből kijelented, mintegy lesújtó ítéletként, hogy én nem vagyok egy küzdő típus.

Tudod, kinek mi a fontos. Nekem az, hogy anya legyek, másnak meg az, hogy a saját vérét örökítse minden áron, és ha nem sikerül, inkább nem lesz szülő.

Nem akarok túlstimulálást, cisztákat, daganatos betegséget kapni a lombik hozadékaként. Ezért nem vagyok küzdő típus? Mert merészelem félteni a saját mentális és testi egészségem? Férjem is így van vele, még ha én hajlanék is a lombik felé, ami nem így van, akkor sem hagyná, hogy belevágjunk. Mert ő nem olyan, mint a magyar férfiak 90%-a, hogy az apaságnál is fontosabb az, hogy a saját vérét örökítse.

2017. okt. 30. 13:20
 22/44 anonim ***** válasza:
Na látod itt a lényeg egyikőtök se hajlik a lombikra igazán ...de jol is teszitek adtok lehetőséget masnak akik abba a 90 szazalékba tartoznak!!
2017. okt. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

Utolsó

Engem nem is érint a tb s lombik.puff

Fizetősre mehetnék.

2017. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

"Na látod itt a lényeg egyikőtök se hajlik a lombikra igazán ...de jol is teszitek adtok lehetőséget masnak akik abba a 90 szazalékba tartoznak!!"


Jó ég... Mert ha lombikoznánk, ki elől vennénk el a lehetőséget szerinted? :) Fizetősre bárki mehet bármikor, ha csenget. A várólista meg tőlünk függetlenül is legalább egy év, miattunk sem rövidebb, sem hosszabb nem lesz.

2017. okt. 30. 15:53
 25/44 A kérdező kommentje:
Máskülönben fel nem fogom, hogy olyan, aki a saját gyerekét/gyerekeit neveli/várja, és még szóba se került nála az örökbefogadás, egyáltalán minek jön ide egy kommentért is? A kérdésem nyilvánvalóan azoknak szólt, akik képben vannak a témával, és érintettek.
2017. okt. 30. 15:55
 26/44 anonim ***** válasza:
"Te jo ég!"Nem vagyunk egy gobdolkodasi szinten olvazsd már el a kérdésed teljesen üti a valaszaidat.Mehetnél de nem is akarsz ami a te döntesed de akkor minek kerdezed ha el van döntve már?....masik pedig en mivel lombikos voltam szeretek segiteni tanacsot adni a lombikkal való kerdésekre ...
2017. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Minek jövök egy kommentér is?Igazad van nem is fecsérlem az időm felesleges dolgokra ..megyek is a gyerekeimhez tovabbi sok sikert az örökbefogadásban!
2017. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Teljesen félrebeszélsz... A kérdésemben bár szerepelt a lombik szó, szerintem elég nyilvánvaló, hogy nem az eljárással kapcsolatban érdeklődtem, tehát a kérdésemre egy szimplán lombikozó nem tud érdemi választ adni. Te nem is adtál, csak jöttél ítélkezni, ismeretlenül. Légyszíves, tedd ezt máshol, köszönöm!
2017. okt. 30. 17:12
 29/44 anonim ***** válasza:
Igen vannak gyerekeim tudod valaki "küzdő tipus😉 azért h "sajat vérszerinti gyereke legyen még ha lombikkal is !!! ...szanalmas vagyok?ne viccelj már most ne sajnáltazsd mar magad azzal hogy küzdeni kell az örökbedogadásért azert nem kell ...másreszt te folyamatosan sértegetsz én nem irtam semmi rosszat te meg szánalmasnak irsz meg ilyenek ...
2017. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
0%
Az örökbe fogadásról tetted fel a kérdésed nem teszel azert h sajatod legyen mondván ugyse sikerül... de mégis meg sértődsz hogy feĺhoztan a gyerekeim azt se tudod mit csinálj na ez a szánalom
2017. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!