Lehetne gyermekem 21 éves egyedülálló férfiként?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben viszonylag sokat gondolkozom a fenti kérdésen. 21 évesen egyedül élek a saját ingatlanomban már két éve, saját vállalkozásom van, aminek köszenhetően átlagon felüli életet élek, átlagon felüli keresettel. Jóval érettebb vagyok, mint a kortársaim, egzisztenciálisan sokkal előrébb tartok, mint mások. Mindent elértem, amit eddig akartam és minden feltétel adott lenne a gyerekvállaláshoz. Akik érintettek a témában, azok szerint lenne esélyem örökbefogadni egy gyermeket, vagy esetleg külföldön ahol legális(!!!) a béranyaprogram, én 21 évesen kezdeményezhetnék egy ilyen döntést? Ti mit gondoltok erről a helyzetről? Érveket, ellenérveket disztingvált hangnemben nagyon szívesen fogadok! :)

2017. nov. 6. 19:05
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
49%

En is ugyan ebben a cipoben vagyok, csak lanykent.

22 eves vagyok, parkapcsolataimnak hamar vege lett. Most itt vagyok a sajat hazamban, otthonrol dolgozok, es megesz az unalom, ha egyedul vagyok. Minden baratom messze lakik tolem, tehat legtobbszor csak itthon vagyok egyedul. Nos en is nagyon vagyok mar egy babara, de en nem tudnek belevagni, igy egyedul. Egy embernek egyedul sajnos nagyon nehez felnevelni egy gyermeket. Gondolj bele, mindenhova neked kell majd vinni, tulsagosan lefoglalni, sok mas dologra nem lenne idod, dolgozni is nehezebb, bizonyos munkakat pedig nem is lehetne folytatni, a korlatozasok miatt. Felreertes ne essek, en nem a gyermek ellen vagyok, csak az oszinte velemenyemet fejtem ki, ami az, hogy egyedul belevagni ebbe nagyon meresz dolog lenne es talan meg felelotlen is.

2017. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Randizzatok 😝
2017. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Itthon örökbefogadni 25 éves kor felett lehet.
2017. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :)
2017. nov. 6. 19:20
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Magyarországon nem fogadhatsz örökbe 25 év alattiként.

[link]

2017. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem 25 év felett sem lesz nagyon esély, amíg megszámlálhatatlan pár vár 7-10 éveket az örökbefogadásra.
2017. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Norman Bates ***** válasza:
81%
Akkor mi lenne, ha a kerdezo meg a 22 eves csaj hozzaszolo kozosen csinalnanak egy gyereket?
2017. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Keress egy komoly barátnőt...
2017. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%
remélem osszejottok, jajj ez olyan izgis én úgy izgulok!!! :D
2017. nov. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
92%

Tényleg jóval érettebb vagy a kortársaidnál.

21 évesen nem tudtad kikeresni a google böngészőből,hogy Magyarországon 25 év alatt,nem lehetséges az örökbefogadás.

2017. nov. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!