Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás

A kérdés

Szafi hogy fogadhatott -örökbe,?

Burján Szafi egy gyönyörű újszülött kisfiút fogadott örökbe. Nagyon fiatal még szóval szerintem nem éveket vártak. Bevallom facsarodik a szívem milyen szép kisfiút kaptak ráadásul újszülött. Valami magán intézmény lehetett??

Keress kérdéseket hasonló témában: örökbefogadás

2017. nov. 20. 19:40  Privát üzenet  

A válaszok
Gondolom pénz,protekció..

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2017. nov. 20. 19:52 Privát üzenet
Leirta a facebookjan hogy a Bolcsonel varakoztak masfel evet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2017. nov. 20. 19:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszi a választ! Ezt nem láttam.

# 3/6Időpont 2017. nov. 20. 19:56 Privát üzenet
30 körül van, szóval annyira nem fiatal. 1,5 évet vártak, fent van a facebook oldalán.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2017. nov. 20. 20:19 Privát üzenet
Szerintem nem annyira fiatal. Mi most indulunk el az örökbefogadás útján, és én 23 éves vagyok :)

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2017. nov. 20. 20:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már meg is bántam a kérdést!! Örülök neki !! Olyan gyönyörű az a kisfiú,hogy belefájdul az ember lelke 😍

# 6/6Időpont 2017. nov. 20. 20:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
25 hetes terhes vagyok és örökbe szeretném adni a gyerekem. Mit kell tennem?
Ha egy gyereket már egyszer örökbefogadtak, akkor örökbe lehet adni újra?
Miért hiszi sok ember hogyha örökbefogad egy gyereket illetve csecsemőt az örökbe fogadók nem fogják szeretni és úgy bánni vele mintha saját lenne? Meg össze is keverik sokan az...
Milyen papírt kell kitölteni ha konkrét párnak szeretnék örökbe adni a baba? És kinek kell ezt jeleni?
Felelősségre vonható az a gyámügyis aki egy 52 évesnek jóváhagyta, hogy 1 éves gyereket örökbe fogadjon?
Egyedülálló szülőként milyen esélyekkel fogadhatott örökbe valaki a múlt század közepe táján?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Örökbeadás, örökbefogadás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!