Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Ezért úszhat az örökbefogadás?

Ezért úszhat az örökbefogadás?

Figyelt kérdés
A férjem 41 éves én pedig 21. TUDOM, hogy rengeteg, nem ilyen jellegű véleményeket szeretnék kérni. Ha elkezdjük a folyamatot, akkor a pszichológiai vizsgálat során úgyis fel tudja mérni a pszichológus, hogy ez egy normális kapcsolat és nem érdekelházasság, vagy ilyesmi. Nem? Akkor tehát nem lehet kizáró ok, vagy igen?!
2018. aug. 4. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem,hogy ez szamitana.

Ha a szakvelemeny szerint alkalmasak vagytok es a tobbi rengeteg elvarasnak is megfeleltek szerintem emiatt nem ,,uszhat el".

2018. aug. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Egy fenét úszhat. Regeteg gyerek vár családra hidd el kapnak ennél furcsább párok is ha átmennek mindenen. Még jó pont is lehet ha az egyik fiatal és aktívabb,terhelhetőbb. 40évesen már elég fárasztó gyerekezni de 20év körül még energikusabb vagy. Ne izgulj. Én 22vagyok a férjem 40,tudom miről beszélek.
2018. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem probléma. Átvizsgálnak rendesen, és ha alkalmasak vagytok, emiatt senki nem fog kötekedni.
2018. aug. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezen nem úszhat. Az viszont meg van adva, hogy minimum és maximum hány évesek lehettek. Minimum 25 évesnek kell lenned és a fiatalabbnak maximum 45 év korkülönbség lehet az örökbefogadott közt. (na ezt nem biztos, hogy jól írtam, de érted :D ) orokbe.hu-t olvasd :)
2018. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!