Terhességed alatt megfordult benned hogy inkább örökbe adnád a gyerekedet ha megszületik?

Figyelt kérdés
Milyen okból jutott eszedbe ?
2018. szept. 4. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem, pedig NAGYON NEM tervezett volt!!!!!!
2018. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2018. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Futólag igen, mert borzasztóan féltem, hogy milyen anya leszek. Persze nem gondoltam komolyan, de nagyon-nagyon bizonytalan voltam magamban. Nincs előttem anyakép, minta, amire támaszkodhattam volna, és kisbabát sem fogtam előtte. Rettegtem.


Nem jelenti azt, hogy megtettem volna. De igen, féltem a felelősségtől, és hogy mit fogok tenni, és bennem volt, hogy "jobb lenne neki,ha más lenne az anyukája, aki tökéletesen tudja mit kell tennie".


Azóta belejöttem, 2 gyermekünk is lett. Nem mondom, hogy mindig könnyű, de meg tudom oldani, és elmúlt a bizonytalanság.

2018. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
2018. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tudatosan vállalt gyerek a lányunk, vágytunk rá nagyon, nem merült fel bennem, hogy mégse kéne... Amiatt néha aggódtam, hogy honnan fogom tudni, mi baja, mit csináljak vele stb., mert sose voltam baba közelében se nagyon, de úgy voltam vele, hogy mások is megoldják valahogy, biztos menni fog nekem is. Az, hogy inkább örökbe kéne adni, eszembe se jutott.
2018. szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy. 4 év házasság után született az első baba.
2018. szept. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Képtelen lennék rá.
2018. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Az viszont igen a terhesség alatt, hogy de vissza csinálnám, ha lehetne. Nem abortuszon gondolkodtam, hanem visszamenni az időben. Tehát nem reális opción.
2018. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!