Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Van itt még valaki aki örökbef...

Van itt még valaki aki örökbefogadásra vár?

Figyelt kérdés

Jó lenne egy kis lelki támasz.Ki hogyan éli meg a várakozás időszakát?

Ki mióta vár?



2019. márc. 18. 10:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Hu, sajnalom! :(

Remélem minél előbb sikerül!

2020. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszönjük!
2020. jún. 30. 20:25
 13/25 A kérdező kommentje:
Még mindig várakozunk és kezdem elveszíteni a reményt, hogy egyszer lesz gyerekünk.
2022. márc. 1. 13:56
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az okot, ami miatt az örökbefogadás mellett döntöttetek, de esetleg brno-ban donorpetesejt vagy donorembrio nem johet szoba?
2022. márc. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Szia!

14#

6 évig csináltuk a meddőséget.A férjemmel van probléma (azoospermia)meddő.Én akkor 35 éves voltam.Nem is a kórommal volt bajom (bár a meddőségi orvosnak igen) hanem a sok kudarccal.2017 -től várakozunk az örökbefogadásnál.

Anno nekünk minden fizetős lett volna.Most nem tudom hogyan is van mert már minden megváltozott.Nem is szeretném újra elkezdeni az egész herce -hurcat.Főleg ennyi idősen.

Most elvesztettem egy kicsit a reményt, hogy ki tudja még mennyit kell várnunk.

2022. márc. 8. 08:18
 16/25 anonim ***** válasza:
Értem, kb. 2,5-3 millió ft-ba kerül a donorsejtes lombik, de ez nem egy embrió, hanem tobb, megértem, hogy belefáradtatok, de rossz ez az évek óta tartó várakozás is. Ha gondolod, van egy fb-csoport, Lombikosok Brno, olvasgass egy picit, nagyon sokan lombikoznak kint.:)
2022. márc. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Magyarul megy egyebkent minden, mindenhol van magyar tolmács, ez is benne van az árban.
2022. márc. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

16 #17#

Már nem szeretném újra kezdeni a lombikot.Ne haragudj !Tudom jó szándékból írtad de már én "meggyászoltam ', hogy nem lesz vérszerinti gyermekünk.Elfogadtam ,belenyúuodtam teljesen.Nem is szeretném feltépni a régi sebeket.Sajnos már 40 éves vagyok.Már sokak szerint idős gyereket vállalni.De a sors ezt dobta nekünk.

Több mint 4 éve állunk a sorban lassan (jelentkezéstől nézve mindjárt 5 év.2017 októberben lett meg az első határozatunk.Azóta lett hosszabítva.Kicsit most elfáradtam a sok várakozásba.

2022. márc. 8. 12:32
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Értem, és megértelek, de ő sem vérszerinti lenne, nagyon sokan 45-48 évesen vágnak bele ebbe a lombikba. Persze teljesen megértem,ha nem akartok újra lombikozni és esetleg feleleveníteni a régi kudarcokat, csak megemlítettem, hogy van ilyen opció is, sokan nem ismerik.


De remélhetőleg most már tényleg nem kell sokat várni az orokbefogadasra, tiszta szivbol kivanom, hogy mielőbb sorra keruljetek! :)

2022. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Majdnem 5 év de meg lett a kitartásunk eredménye!

Megtörtént a kiajánlás!

Kislány újszülött!

2022. máj. 27. 17:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!