Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kinek mi a véleménye tapasztal...

Kinek mi a véleménye tapasztalata Debrecenben a Tócóskerti óvodáról?

Figyelt kérdés
2019. aug. 10. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

Sárga épület.


Hangos gyerekek.


Fejfájás.

2019. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egy átlagos óvoda
2019. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért pontoztátok le az első válaszom?


Én is azon hangos gyerekek közé (ha nem a leghangosabb) tartoztam akik oda jártak gyerekként, valóban sárga az épülete, és valóban fejfájást okoz huzamosabban ott tartózkodni :)



Személy szerint jobban örülnék neki, ha lenne egy olyan csoport akit egy férfi óvóbácsi tanítana/vezetne, sokkal nagyobb fegyelem és rend lenne, plusz a tipikusan fiús viselkedés: harcművészet, apró dolgok szerelése, ismerkedés mechanikai dolgokkal, tájékozódás a természetben, alapvető mérnöki dolgok, stb. nem lennének elítélve úgy mint már anno nálunk is voltak "rendbontás" címszóval


Szívből útáltam oda járni, ugyanúgy mint a testvériskolájába, a Kazinczyba, ahol besavanyodott öreg némberek kiabálását kellett hallgatni egész nap, ahelyett hogy értelmesebb és a való világban is hasznosabb dolgokat tanulhattunk volna: nem csoda hogy felüdülés volt hazajönni gyerekként és olyan dolgokkal foglalkozni amiket szerettem

2019. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!