Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogyan keszítsem fel magam...

Hogyan keszítsem fel magam lelkileg az ovodakezdesre?

Figyelt kérdés

A kislányom most megy ovodaba par nap mulva eloszor. Nem szeretnem tulreagalni, vagy hogy lassa rajtam, hogy aggodom. A kislanyom nagyon baratsagos illemtudo kedves leanyzo. Ellenben pl gyerekkozosegben az eddig latottak alapjan hagya magat, nem all ki magaert.


Hogyan valtoztassak ezen, hogy alljon ki magaert, illetve, hogy ne lassa rajtam az aggodast, ez egy hatalmas merfoldko az eletunkben, tudomy hogy ez az elet rendje, de akkoris megvisel valamilyen szinten.



2019. aug. 29. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen természetesnek kell venni. MINDEN gyerek óvodába megy. Az első hét furcsa lesz, aztán egyértelmű. A legfontosabb, hogy TE tudatosítsd magadban, hogy ez a normális, minden rendben lesz. A lányod meg majd alakítja a kapcsolatit nem kell neked beleszólni, majd ők el fogják rendezni, ráadásul ott lesz az óvónő is.
2019. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%

Ugyanígy vagyok én is, én rajtam tegnap este jött ki hogy kisírtam magam pedig ritkán sírok, és el tudtam engedni ezt a 3 évet.

Én inkább ezt gyászolom hogy vége, én nagyon szerettem vele itthon lenni, és én is féltem őt, ő se áll ki magáért.

Én előtte nem mutatom az aggódást csak a környezetemnek nyafogok miatta, mert tényleg sajnálom hogy el kell őt engednem, és engem is megvisel ez nagyon.

2019. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!