Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit csináljak ha nem alszik...

Mit csináljak ha nem alszik az oviban?

Figyelt kérdés

Kislányom 4,5 éves, már 1 éve nem alszik délután. Minden nap megkövetelem a csendespihit itthon, tudja, hogy ebéd után pihenés van. Kistesó 9 hónapos lassan beáll az egy alvásra ami pont ugye déli ebéd kb aztán alvás. Mire odaérünk az oviba elalszik, ágyba tenni már nem tudom mert felkel, így alig alszik valamit majd. Nyáron nem járt oviba nem volt gond. De most kezdi újra és nem tudom mit csináljak. Az ovónő aztmondja hozzam el mert kínzás neki hogy ott van. Sose panaszkodott miatta szeret oviba járni.

A baj, hogy mikor a pici 2 éves korában visszamegyek dolgozni még fél évet ovis lesz a nagy. Akkor mit csinálok majd ?


2019. szept. 2. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Ugyan meg nem ekkora a gyerekem de rengeteg ido van addig hogy nist ezen kattogj. Masreszt szerintem keves nagycsoportos alszik dun tenylegesen el. Oldja meg szepen az ovoneni... Persze hogy konnyebb lenne neki ha minden 2. Gyereket dun hazavinnenek de ez nem kivansagmusor. Te se hobbibol mesz vissza dolgozni!
2019. szept. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igazából most nem tudom mit tegyek. Hagyjam ott így is , hogy nem alszik?

Amikor visszamegyek majd nem lesz más választás sajnos...

2019. szept. 2. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:
1es vagyok en bent hagynam igy szokta meg es szerintem ennyi idosen ez igy is normális h nem csak délelőtt van bent. Es azt mindtad nem panaszkodik.
2019. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én bent hagynám, ha szeret ott lenni, még ha nem is alszik, mondd el, hogy otthon is pihen, és a többi gyereket sem zavarja miért ne lehetne ott. Amúgy is ott a pici, nem akarod felébreszteni,öltöztetni, hurcolászni oda-vissza alvásidejében!
2019. szept. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hazavinném. Minek legyen ott alvásidőben ha nem alszik? Tudom lefogtok pontozni de azért mert neked kényelmesebb így? Vagy te bent hagyod oviban még alvás után is hadd játszogasson? Nálunk akik dolgoznak is megpróbálják megoldani hogy alvás után valaki menjen a gyerekért és ne kelljen még ott dekkolniuk.
2019. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem dekkol ott, kb mire felkelnek ott szoktam lenni vagy max mire megeszik az uzsit, munkából is így mentem érte. Nem nekem lenne kényelmesebb hanem a picinek..

De már volt ott 2x ésaludt is szoval remélem fog aludni 😃

2019. szept. 8. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!