Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Meddig normális a sírás?

Meddig normális a sírás?

Figyelt kérdés
Már középső csoportba jar a kisfiam és minden reggel sír. Mindegy ki viszi. Ovónő elmondása szerint csak pár perc és utánna el van. Gyerek nem panaszkodik amúgy semmire és senkire, elvileg szeret menni. Lehet túlaggodom, de rossz érzés így otthagyni reggelente.
2019. szept. 6. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem az ovónők mindig azt mondják, hogy csak pár percig sír, persze hogy nem mondják hogy ott sírt fél órát. Persze igaz is lehet, és csak addig tart amíg a szülő ott van. Én is nyeltem a gombócot a torkomban eleinte, elég rossz érzés.

Van barátja a fiadnak az oviban? Össze lehetne járni esetleg valakivel, elhívni a csoporttársakat, vagy játszón talizni. A barátok miatt szívesebben mennek oviba. Ovónénikkel jól kijön? Mikor mész érte? Ki lehet esetleg kérdezni hogy mi volt aznap a legjobb, mi volt a legrosszabb, hátha kiderül valami.

2019. szept. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis,nyűgös,keveset alszik? Szerintem nem jó érzés neki az elválás,de amint elmész és elkezd játszani el is felejti :)
2019. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vannak barátok és nem panaszkodik. Csak minden reggel elhanzgzik ugye ma nem megyünk oviba kérdés. A bejáratnál legkésőbb kezdődik a sírás. Gyors búcsú és terelem is be a csoportba. Pedagógustól sincs negatív visszajelzés. Szófogadó gyerekként jellemezték. Kb 9-10 órát alszik. Szerintem szeret itt lenni, mert mondta párszor, mikor mentem érte uzsonna után, higy miért nem jöttél később, ki akartam menni az udvarra játszani a többiekkel. Szóval tamácstalan vagyok. Elrontottam vmi vagy csak a leválás hosszabb folyamat lesz?
2019. szept. 6. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem ,hogy elrontottál valamit.Nagyon kötődik de ez nem baj. Én is ilyen voltam. Állandóan sírtam egészen 2.os koromig. De csak pár percre míg búcsúztunk.
2019. szept. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is sírt minden reggel még középsőben is, igaz bölcsiben a hányásig ordítástól indultunk :/ ahoz képest ez már fejlődés volt. Aztán karácsony előtt egyik reggel kérdezte én mit kérek a jézuskától, azt mondtam azt, hogy soha ne sírjon többet reggel az oviban 😀 Teljesült...
2019. szept. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha meg az oviban csak megfordulna a gyerek és nevetve bemenne, az lenne a baj, hogy engem már nem szeret??
2019. szept. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!