Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Oviba ki hogy öltözteti a...

Oviba ki hogy öltözteti a kislányát? Szép kis ruhácskák, szoknyácskák lassan hidegek lesznek.

Figyelt kérdés
Látom, akik vannak az oviban kislányok, mindenki szoknyában, ruhácskában van. Télen, pl. overál v sínadrág alá mit adtok?

#ovis viselet #óvodai öltözködés
2019. szept. 18. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Szinte sosem viszem szoknyában a lányomat, nem azért mert nem szereti, hanem mert nem praktikus. Melegítő nadrágok vagy leggings van rajta az esetek 90 százelékában.
2019. szept. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Leggingset, trikót és egy vékony hosszúujjút, ebben vannak bent. Kintre erre jön az overál. Az én lányomra ráimádkozni se lehet a szoknyát.
2019. szept. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Most melegítő van rajta, télen leggingsben van bent, arra megy a kinti nadrág.

Semmi értelmét nem látom a szoknyának, el nem tudom képzelni hogy mit játszhatnak mondjuk az udvaron a másik csoportos tülszoknyás királylányok, mert hogy nem a homokozóban fetrengenek mint az én lányom az biztos...

2019. szept. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Az én lányaim szoknyasak meg az overall tetejére is felvennek ha hagynám.

Tutu, alj van a legging tetején, ha kimennek leveszi.


Egyébként szoknyában is lehet a homokban játszani. 🤣Ez beállítottság kérdése.

2019. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem egy jó minőségű kép, de talán a lényeg kivehető. A kislányok egytől egyig ruhácskában, tunikában vannak. Senki nincs melegítőben.

[link]

2019. szept. 18. 12:45
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Nálatok ez a divat, nálunk más. A lányom nyáron sem hajlandó ruhát felvenni
2019. szept. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szoknyába, ruhácskába, tunikába jár, úgy mint a képen.

Mindig felvesszük a leggingset vagy harisnyát. Ősszel erre kap egy vékonyabb nadrágot, ezt bent leveszi. A csoportban leggingsben plusz szoknyában, ruhában stb. van. Ha kimennek az udvarra, a leggingsre ráveszi a kinti játszós melegítőt, ha ruha van rajta azt is leveszi és felvesz egy felsőt. Ha szoknyában és felsőben ment reggel, akkor a felső marad, szoknya le, melegítő fel. Télen ugyanez a helyzet, csak akkor anorák megy a leggings felé.

2019. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%

A lanyom akkor sem venne fel ilyen ha sirva konyorognek sem.

Puha farmer nadragot, melegitot, vesz csak fel kimondottan csak pólóval ami nem nagyon lányos.. amikor csak lehet lego márkás ruhákat hord.

2019. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na ebben pl. nem engedek, nálunk ilyen szempontból diktatúra van. Azt vehet fel, amit én ráadok. :D
2019. szept. 18. 13:18
 10/15 A kérdező kommentje:
Max. olyan engedmény van, hogy 2-3 féle általam választott ruha közül rábökhet az egyikre.
2019. szept. 18. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!