Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kötelező elhoznom a gyereket...

Kötelező elhoznom a gyereket délben az óvodából ha jelenleg nincs munkám?

Figyelt kérdés

2019. okt. 29. 13:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem!
2019. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Merthogy az óvónő ezt mondta, hogy míg nincs munkám hozzam el ebéd után. Jövőhéten kezdi az ovit. Mikor felvették ilyenről nem volt szó.
2019. okt. 29. 13:05
 3/33 anonim ***** válasza:
48%
És ebben amit mondott, hol van az benne, hogy kötelező? Amúgy meg én személy szerint tuti hazavinném, amíg nincs melóm.
2019. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg neki nyugodtan, hogy szerinted meg jobb neki, ha ott alszik. Aztán ennyi.
2019. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%

Napi 4 órát kötelesek bent tartani, de utána sem küldhetik haza délutánra a gyerekeket a szülő kérése ellenére. Nem kötelezhet rá és a gyereknek is jobb a napi rutin megszokása hosszú távon.

Ne engedj nekik. Nálunk a babával otthon lévőktől hallottam ugyanezt a kérést az óvónő részéről. De ha te csecsemővel vagy otthon, akkor sem kell ebéd után rohangálnod az oviba, mert "úgyis otthon vagy".

2019. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
89%
Állandó vita ez! Nem vagy köteles elhozni akkor sem ha otthon vagy. Teljesen felesleges is, hülyeség is, mert fél év múlva meg hogy magyarázod meg neki azt, hogy eddig nem kellett ott aludni, most meg kell.
2019. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
30%

Nem kötelező, de biztos nem hagynám bent 8 órára ha nem dolgozok mert minek?

Jobb neki ha ebéd után érte mész.

2019. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
33%
Nem kötelező, de én sem hagynám benn egész napra, ha nem lenne munkám.
2019. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
80%
Veszélyeztetett terhesként vagyok itthon (mielőtt rosszindulatú megjegyzéseket kapnék, én tényleg veszélyeztett terhes vagyok, nem csak kiirattam magam), én sem megyek a gyerekért ebéd után.Igaz reggel csak 8.30 körül viszem, és 15.30 körül megyek érte.Nekem senki egy szóval sem mondott ilyesmit, illetve nem is csinálnám, hiszem ahogy előttem is írták ha valamit megszokik a gyerek utána hogy magyarázod meg neki, pár hónap után, hogy bocsi de most már maradnod kell késő délutánig.
2019. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Én sem dolgozok mégis ott alszanak idén - oviban senki nem tudja hogy most nem dolgozok, de mivel bármikor találhatok munkát így jobb, ha az ott alvást szokják meg, nem akkor lesz balhé amikor dolgoznom kéne de ordítanak és el kell őket hozni
2019. okt. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!