Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis karácsonyi fotózásra...

Ovis karácsonyi fotózásra mennyire szoktátok kiöltöztetni a gyereket?

Figyelt kérdés
kép esetleg jöhet (nem saját persze, hanem webes)
2019. nov. 23. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fekete-fehér ünneplő nem kell, de legyen csinos. Normális nadrág, szép pulcsi.
2019. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Én semennyire nem öltöztettem fel őket a fotózásra. A természetes képeket szeretem. Épp elég mű az egész környezet.
2019. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A lányom szereti a szoknyákat, ezért egy aktuális kedvencét adtuk rá, amit amúgy is viselt volna. Ez egy egyszerű kötényruha, ami téli témában még passzolt is, de amúgy nem kapott volna ünneplőt, nem az jellemző rá.
2019. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A lányomnak ilyen ruhája volt. Egy rövid, buggyos újju fehér blúzzal és fehér harisnyával vette fel.

[link]

2019. nov. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk kedvenc ruhát kérnek.

Persze, végül a szülők döntik el, milyen ruhában akarják látni a fotón a gyermeküket.

2019. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Ezt szerettem volna idén [link]

de helyette egy fehér felsőt választott amin egy nagy hópehely van elől flitterekből

2019. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Mindig az aktuális kedvenc ruháját veszi fel. Ez most épp egy piros, rénszarvasos pulcsi, világító orral. Meg farmernadrág, természetesen.
2019. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Fiam van, farmer vagy kordbársony nadrág és ing. Ünnepi háttérhez nem a hétköznapi szabadidős ruhát adom.
2019. nov. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy kicsit elegánsan, mintha kimozdulnánk.


Színben olyat, ami passzol a háttérhez és a gyereknek is jól áll, egyébként mezei szoknya/farmer(nem ünneplő), vagy csinibb egyberuha(nem alkalmi, nem csillogó).

2019. nov. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom mindig vesz nagyon csini ruhát a lányoknak, amit kb sose hordanak, mert oviba túl szép. Na ilyenkor azt szoktam rájuk adni...
2019. nov. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!