Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mondhat ilyet egy óvónő?

Mondhat ilyet egy óvónő?

Figyelt kérdés

Ma aludt először a lányom az oviban, egy hónapja kezdett járni.

Amikor mentem érte, az óvónő közölte, hogy katasztrófa a gyerek, majd, hogy biztos biztos legyek benne, hogy ezt mondta még kétszer meg is ismételte.

Hogy mondhat ilyet? Ráadásul direkt szóltam reggel, hogy ha bármi gond van, akkor hívjanak és megyek érte.


2019. nov. 26. 15:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Én nem lovagolnék meg így egyetlen szót kiragadva a szövegkörnyezetből. Mit csinált a gyerek?
2019. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom elmondta, hogy mit ért ezalatt. Mi is megtudhatjuk?
2019. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Nalunk szokasos szavajarasa az ovonoknek a katasztrofa, de a szovegkornyezetben sosem serto banto, szimplan o ezt hasznalja.
2019. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondhat, mint előttem kifejtették nyilván megmondta, hogy mi történt. Én is szívesen várom, hogy kerek legyen a történet!
2019. nov. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Befeküdt az ágyba és végig dumálta az alvásidőt és kétszer ki is akart szállni az ágyból. Emiatt a többiek nem tudtak aludni. Meg alapjáraton nem fogad szót állítólag - eddig erről nem tájékoztattak.

De elviselik, ha már dolgoznom kell menni...


Értem én, hogy az probléma, ha nem tudnak aludni a többiek, de akkor miért nem hívott fel, hogy vigyem haza, direkt jeleztem. Vagy nincs valami megoldás arra egy oviban, ha egy gyerek zavarja a többieket, nem tudom, átmegy másik csoportba vagy nem tudom.

2019. nov. 26. 15:55
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Hát, szerintem mondhat ilyet. Lehet neked durva a katasztrófa kifejezés, de más gyerekek, vagy aludni szoktak, vagy csöndben nyűglődni, amit leírtál az valóban katasztrófa.
2019. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Tény, hogy nem túl együttműködő, hiszem most lett 3 éves, persze, hogy nem csinál mindent egyből, mint a 4-5-6 évesek, akik már érettebbek és egy ideje azért járnak már oviba.

De egyáltalán nem kezelhetetlen gyerek.

2019. nov. 26. 15:58
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem a gyerek, hanem a viselkedése!


Szerintem is sértő amit mond, még ha nem is annak szánta.

2019. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Oké, akkor katasztrófa.

Mit tudok csinálni, hogy csöndben feküdjön? Itthon ebéd után befekszik az ágyába és alszik. Nem dumál, nem mászkál, semmi. Meg is lepődtem ezen, mert itthon nem ilyen. Azt gondoltam, hogy jól fog menni az alvás neki.

2019. nov. 26. 16:00
 10/19 anonim ***** válasza:
39%
Ha ovis, akkor hogy lehet, hogy csak egy hónapja jár a lányod? Három évesen kezdett el járni?
2019. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!