Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Beszéljek mostmár az óvodaveze...

Beszéljek mostmár az óvodavezetővel ha az óvónő ilyen?

Figyelt kérdés
Két hete dolgozok előtte nem dolgoztam. Már szeptemberben azzal kezdte, hogy aki nem dolgozik vigye el délben a gyereket. Ez oké. Mikor mondtam, hogy mostmár itt alszik mert dolgozok elkezdett faggatózni meg hogy miért nem csak januárban megyek élvezzem ki, hogy otthon vagyok stb. Azóta napi szinten faggat hol dolgozok, meddig stb vagy magyaráz valamit. Pedig alszik a kislányom délután, nincs vele gond. 22 gyerekből 8-10 alszik ott és még így is szövegel.

2019. nov. 27. 19:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

"hogy aki nem dolgozik vigye el délben a gyereket. Ez oké."


Nem, nem oké! Már itt le kellett volna állítani, NINCS olyan, hogy délben el kell vinned, ha nem dolgozol. Mi köze van egyáltalán ahhoz, hogy dolgozol-e?! Azért kapja a fizetését, hogy vigyázzon a gyerekekre, nem azért hogy megszabja ki aludhat ott és ki nem.

2019. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%
1es, az anya meg azért kapja a gyereknevelésért a pénzt hogy ne az óvodára passzolja a gyereket. Pluszban az anya akart gyereket nem az óvónő kényszerítette hogy szüljön gondolom.
2019. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Milyen gyereknevelésért való pénzre gondolsz második? A havi 12200 ft-os családi pótlékra? Mert óvodás gyerekre már csak ez jár. Előbb utóbb muszáj visszamenni dolgozni
2019. nov. 27. 20:05
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom. En csak siman leszarnam mit magyaraz. De mivel te ugy tunik erzekenyebb fajta vagy, beszelj az ovodavezetovel ha az teged megnyugtat.
2019. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Vagy előbb mondd meg az óvónőnek nyíltan, hogy lóphasz köze nincs hozzá, gyerek ott alszik, pont.
2019. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj 2-es de erre szokták azt mondani, hogy ha hallgattál volna, bölcsebb maradtál volna. Milyen pénzt??! Egy 3 évesre már nem kap semmilyen támogatást a kemény 12 200 Ft CSP-n és adókedvezményen kívül. Azt meg ne az anyák nyakába varrd már, hogy az állam úgy döntött támogatja a gyerekeseket!

Ez az egyik. A másik, mi az hogy "lepasszolja"??! Az megvan, hogy az óvoda pont arra való, hogy szocializálódjon a gyerek, azontúl hogy KÖTELEZŐ?! Egy 3 évesnek már óvodába kell járnia és urambocsá' hogy 3 év otthonlét után anyuka bent hagyja délutánra a gyerekét, amihez minden joga megvan! Semmi baja nem lesz, ha szokja a közösséget és tisztázzuk meg egyszer: az óvónőnek az a DOLGA, hogy ellássa a rábízott gyerekeket, semmi joga azon pörögni ki dolgozik és ki nem! Gondolom az ő fejéhez sem tartott senki fegyvert, hogy márpedig óvónő legyen....

2019. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Akartam írni, de a hatos válaszoló pontosan leírta, amit gondolok😂

Ketteske:nem kötelező ám minden kérdésre válaszolni

2019. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint amikor a nővérek háborognak, mert jött egy beteg...
2019. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A 6-os válaszoló tökéletesen leírta, amit én is akartam.


Annyit tennék még hozzá, hogy sajnos az óvodai dolgozók fizetése is elszomorítóan alacsony. (Persze ettől még nem mondhatja azt, hogy vidd haza a gyermekedet délben, csak sajnálatos tényként jegyzem meg.)

2019. nov. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
14%
Már annyian leírták, hogy az óvoda azért van hogy a gyerek szocializálódjon és ezért jó neki, ha ott alszik. Most már valaki igazán leírhatná azt is, hogy alvás közben hogyan szocializálódik?
2019. nov. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!