Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvónő mondhat olyat, hogy...

Az óvónő mondhat olyat, hogy a fiamra ráférne a testnevelés foglalkozás?

Figyelt kérdés
Későn szoktunk beérni az óvodába, olyan 9 körül, ezért a tesiről lemarad. Túlsúlyos a gyerekem és azt mondta, hogy ráférne a gyerekemre a testnevelés foglalkozás. Teljesen fel vagyok háborodva! Jogosan mondta ezt?
2019. dec. 3. 22:49
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom miért, de számomra is van egy negatív hangvétele a "ráfér" szónak, akármiről van szó. Biztosan azért, mert mindig gúnyos, bántó szövegkörnyezetben hallottam eddig, ahol valóban mások sértegetése volt a cél.

Gondolom a kérdező is ezért háborodott fel.

Egyébként jogosan említette meg, hiszen a túlsúly veszélyes dolog.

2019. dec. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
93%
Elhiszem hogy fáj az igazság.
2019. dec. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
88%
Végül is igaza van .
2019. dec. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
91%

Amikor torna van miért nem igyekeztek előbb beérni? Mondjuk nálunk eleve 8-kor kezdődik az ovi, amikor torna van 8 órakor már átöltözve sorakoznak.

Amúgy nem biztos, hogy a súlya miatt mondta így. Mindenkire ráfér a torna, főleg, ha sose jár.

Szóval jogosan mondta, siessetek a torna órára.

2019. dec. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
36%
Nem sértő szerintem. De miért reggeli előtt van a torna? Jó nagy baromságnak tűnik, nálunk délelőtt van.
2019. dec. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
73%
#15 nálunk is úgy van. 1 tornaterem van kb. 20 csoportra.
2019. dec. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
87%

Inkább az a felháborító, hogy arra neveled a gyereket, hogy belefér egy órás késéssel érkezni a munkahelyre. Mert neki jelenleg az óvoda a munkahelye.

A túlsúly miatt pedig valóban nem ártana mozognia.

2019. dec. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
89%

11! Ez nem feltétlenül negatív, hangsúlytól függ.


Kérdező! Miért nem érsz be oviba? Kelj fel időben. A gyerek érdeke. Ha túlsúlyos, nem is elég neki az ovis torna. Ne legyél felháborodva, teljesen jogos amit mondott.

2019. dec. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
87%

Jogosan. Elismerted, hogy túlsúlyos. Miért nem tudod 8ra bevinni? A suliban is 8 elott kell bevinni, akkor is késik majd egy órát?

Kelj fel szépen előbb,vidd 8 előtt oviba. Mozogjon csak és tanulja meg, hogy időben megy oviba.

2019. dec. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
86%
Engem az érdekelne,mi van a házirendben, hogy hány óráig kell reggel megérkezni legkésőbb? Inkább annak örülj szerintem, hogy nem zárt ajtókat találsz minden reggel, de úgy, hogy be sem engednek.
2019. dec. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!