Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit lehet tenni ilyenkor?

Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Kislányom csoportjában jár egy kisfiú, szeptember óta nagyon sokszor beteg és ugyanúgy beviszi az édesanya.

Ő otthon nem tud vele maradni, de nagymama, apuka, barátnő igen.(Falun lakunk, itt mindenki tud mindent mindenkiről, úgyhogy ez biztos sajnos, nem én gondolom így.)

Az én kislányom alapvetően nem kap el minden nyavaját...de október óta... már minden volt, jelenleg most újból beteg... nagyon.

Más szülő is sérelmezte az óvónőknek... mégsem történik semmi.

Amikor ez a gyermek beteg, 1-2 hétig alig megy valaki abba a csoportba.

Ez nem normális...dolog.

Mit lehet tenni ilyenkor?

Az édesanyával probaljak meg beszélni esetleg?

Nem akarok tolakodó lenni.


2019. dec. 3. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire beteg a gyerek? Mert az nem elvárás, hogy minden köhhintésre otthon maradjon.
2019. dec. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja, nem csak kicsi orrfolyás..


Lázas beteg , köhög, tüsszög...

Múltkor arcüreggyulladása volt:(

2019. dec. 4. 00:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen hihető történet,mert ha a gyerek lázas az óvónő telefonál az anyának és hazaviteti a gyereket,ha másnap ez megismétlődik akkor ez újra megtörténik. Néhány alkalom után pedig megy a jelzőlap a családsegitőnek.
2019. dec. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez evésen biztosan nem igaz. Az óvónő nem veszi, nem veheti be a beteg gyereket. Betegség után pedig csak "egészséges, közösségbe mehet" orvosi igazolással veszik be.


Ha szerinted beteg, akkor írhatsz egy tertivevenyes levelet az ovodavezetonek címezve, egy másolatot pedigfeltétlenül megemlítve a levelben- a jegyzőnek.

2019. dec. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Elöttem szólokkal egyet értek.


Ès én azt sem látnám, ha egy gyerek beteg, mert nem járom végig a gyerekeket, hogy hé neked hány fokos a hömérsékleted, hé hánytál az éjjel, hé lüttyög az orrod?

Èn nem szoktam figyelni más gyerekét, beviszem az enyémet, max a barátok oda jönnek, és aztán megyek is el.

2019. dec. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!