Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mikor lesz a Karácsonyi...

Mikor lesz a Karácsonyi eladőadás a ti óvodátokban?

Figyelt kérdés
Mennyi szerep jut a gyerekednek? Hogyan készültök rá otthon? Izgul miatta a gyerek?
2019. dec. 7. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
16án elvileg, de mivel rengeteg a beteg így lehet le lesz mondva. Az én lányom most 2 hétig itthon volt, úgyhogy még semmit nem készült. SEMMIT nem szoktunk tudni hogy mi történik az ilyen ünnepségeken, titoktartás van hiszen ez a szülőnek meglepetés. Az én gyerekem nem izgulni szokott, hanem bőgni mert szívből gyűlöl szerepelni
2019. dec. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dec. 19. Angyal lesz és 1 versszakot mond egyedül. Imád szerepelni egyébként :-)
2019. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Külföldön elek, szerencsére itt nincs iylen. Karácsonyi reggeli van a kicsiknek, iskolában pedig karacsyni vacsora. Szülők nélkül.
2019. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19en. Nem tudom mi lesz, de kis barkácsolós vagy kezmuveskedod délutan tuti lesz.
2019. dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
A lányom ovijában nem lesz müsor. A szülök teljes kizárásával megünneplik a csopportban a karácsonyt. Én ezt nagyon sajnálom, mert a gyerekek élvezik ha szerepelhetnek ésis apa-anya ott ül büszkén..
2019. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

" a gyerekek élvezik ha szerepelhetnek ésis apa-anya ott ül büszkén.."

:DDDDDD


Aha:D Általában minimum 5-7 gyerek tojik a műsorra, és csak néz ki a fejéből, vagy odarohan anyukához, rosszabb esetben elkezd sírni. A csoport fele a takonykór miatt nincs ott. A szülők az óvodai kis székeken görnyednek, és általában azon filóznak, otthon még miket kell elintézni a karácsonyi őrület előtt, meg rimánkodnak magukban, hogy a gyerek pár ovis kisbarátjával ki ne találja, hogy náluk akarnak tovább játszani majd.


Nálunk nem lesz műsor, karácsonyi délelőtt lesz majd 19én. Mehetnek a szülők is, de nem lesz semmi kötött program.

2019. dec. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szintén dec.19-én lesz egy kis "szülős" délelőtt. 2-3 dalt énekelnek közösen, kibontják az új csoport játékokat, azokat kipróbálják a szülőkkel (közben egy kis sütizés) és a legtöbb gyereket ilyenkor haza is viszik. Meghitt, kedves program.
2019. dec. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk pénteken volt mikulás bulival összekötött sütivásár és barkács délután. Jó volt, és örülök hogy ezen túl vagyunk :)
2019. dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!