Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvonénik tényleg lenézik...

Az óvonénik tényleg lenézik az anyákat?

Figyelt kérdés
mert nekik nem 30 gyerekre kell figyelni és nem tudnak jol nevelni,fejleszteni 1-2 gyereket se
2019. dec. 13. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%
Mint ahogy az az általánosításokkal lenni szokott, ez sem igaz.
2019. dec. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem


De egy olyan dologra hogy 3 évesen nem tud pphárból inni furán néznek.

Itteni óvónővel együtt járok terhesgondozásra

Mesélt surva dolgokat.

A gyerek nem tudja mi az h evőeszköz.

Kézzel akarja a levest, főzeléket is / mert olyat nem

Is esznek otthon/

2019. dec. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak azokat, akik nem nevelik a gyereket.
2019. dec. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Egy fenét. Anyukám óvónő volt. Csodálatosan nevelt, tanított több száz gyereket, imádták. Felnőttként én is láttam, tapasztaltam, hogy milyen ügyes mások gyerekével, a sajátjaival pedig (saját bevallása szerint is) nem bírt. Az unokája is a "fejére nő". Na ő pl: sose nézett le mást, mert nagyon jól tudta, hogy a sajáttal sokkal nehezebb. ;)
2019. dec. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem gondolnám, hogy lenézik. Sokkal elképzelhetőbb, hogy azért távolságtartóak, mert a gyerek mindent elmond a saját felfogásában. Ami ugye vicces is tud lenni. Tehát többet tudhatnak, mint amit szeretnének tudni.
2019. dec. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Azért a szociális szférában dolgozók tudnak elég megvetően beszélni az emberrel.
2019. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt inkább fordítva látom, pedig nem vagyok óvónő. De felháborítónak tartom, ahogy sok szülő beszél velük/róluk, kioktatják, lekezelik őket. A szakma maga sincs megbecsülve.
2019. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vettem ezt észre! De persze nyilván van ilyenre is példa.

Amit az egyik hozzászólásban is írtak, hogy nem tud pohárból inni stb esetén pedig nem csoda a meghökkenés az óvónő részéről. Bár ezt sem kéne kimutatnia.

2019. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
Oh, igen. Neki van egy diplomája, akkor ő mindent jobban tud a szülőknél. Bár én inkább az alsós tanító néniknél érzékeltem ugyanezt, nem is annyira az óvónőknél. Simán tudja, hogy én mit csinálok rosszul, hogy miért nem jó tanuló a gyerek. Holott tanulni elsősorban az iskolában kéne, nem otthon. Majd megszokod. De nem szabad barátkozni velük, az biztos. Legyél hideg és távolságtartó.
2019. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
Te utolsó. A pedagógus pont tudja, hogy mit csinálsz rosszul, hiszen ő ezt tanulta.. Menj te is egyetemre és megérted.
2019. dec. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!