Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha ovis gyereked éjjel felkel...

Ha ovis gyereked éjjel felkel és hajnalig nem tud visszaaludni, viszed reggel oviba? Persze, ha meg tudod oldani a felügyeletét.

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 06:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Viszem.

Ha nem vinném orvoshoz kellene mennünk igazolást kunyerálni, a szülőit csak előre fogadják el

2020. jan. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Igen, nem hiányozhatok mindig a munkából, így is épp elég ha beteg.
2020. jan. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, a felügyelet megoldást úgy értettem, hogy itthon vagyok gyeden. Valóban pontosíthattam volna.


Nálunk akármennyi igazolást elfogadnak, akkor is ha reggel betelefonál az ember. Nem szívesen tartanám itthon, de egy órája aludt el. :(

2020. jan. 7. 07:00
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
nem
2020. jan. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Én ebben az esetben nem vinném. Jó, hogy otthon tudsz vele maradni.

Miért nem aludt?

2020. jan. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem alvás miatt még elvinném, mivel ebed utani, de az öccse most nagyon benne van egy betegségben, így a nagy most nem megy a heten mar, hogy a kicai meggyógyuljon.
2020. jan. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért nem aludt. Sokszor pisilt éjjel és nem tudott visszaaludni.

Fejlesztő tornára jár és a téli szünet után ma megy először. Lehet, hogy emiatt is izgatott volt, mert nagyon várja már. Igazából emiatt is vaciláltam. Mert ebéd után ő hazajön oviból, addig el tud kókadozni az oviban, viszont nem szokott aludni napközben és valószínűleg torna időben lett volna nyűgös. Az meg sokkal fontosabb most, mint hogy játsszon az oviban. Úgyhogy kisebb rossz alapon nem ébresztettem most fel. Úgyis ovis benti cipőt kell mennünk venni mert tegnapra kinőtte.

2020. jan. 7. 08:01
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
Én vinném. Neki ez a rendszer az életében. Főleg nem akarnék játszmákat kezdeni, hogy ha máskor nem akar menni.
2020. jan. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Volt olyan, hogy 3kor felébredt és 6 előtt aludt vissza. Nagyon sajnáltam, de muszáj volt vinnem. A munkahelyem nagyon rugalmas és ritka mikor életbevágó ott lenni, aznap pont ilyen volt. Más esetben volt, hogy itthon maradt pl. nyűgösen ébredt, nem volt kedve menni, reggelibe aludt vissza. Néha kedvezek neki :)
2020. jan. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%

Alapesetben azt mondanám, hogy vinnénk.


De gyakorlatilag, ha ennyire nem tudna visszaaludni, akkor biztosan beteg lenne. Olyan még egyiknél sem volt, hogy egészségesen éjszaka órákig folyamatosan ébren lettek volna.

2020. jan. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!