Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis kozepso csoportos gyerked...

Ovis kozepso csoportos gyerkednek vett vagy hazi keszitesu jelmeze lesz farsangkor?

Figyelt kérdés

Tavaly nem volt jelmezuk mindenkinek csak maszk es korona volt.

Kisfiam lego ninjagobol szeretne lyold lenni. Az apukajatol kapott is jelmezt de a szuloin meg kiemeltek hogy ha lehet akkor hazi keszitesu legyen. Nem tudom mit csinaljak mit adjak ra.


2020. jan. 13. 11:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%

Házi, és egyetértek az óvónénivel.


Ilyenkor még nem a pénz számít a gyerekeknek. Elég ideje lesz az iskolában, azzal menőzni, hogy ki vett jobb, drágább jelmezt, stb. Amíg lehet tartsuk meg, hogy a saját kezük munkájára legyenek büszkék, élvezzék a jelmezkészítéssel járó családi programot (a legideálisabb esetben egy hétvégén anya, apa és a gyerek közösen tervez, varr, csinálja a jelmezt, és nem csak anya összedob valamit)

2020. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

Ha már megvettétek biztos nem házi készítésűt adnék rá.

Oviban is azt mondták ha lehet, nem kötelező házi készítésű.

Enyém nem is járna jól, kézügyességem egyenlő a 0-val, kb csak közröhejjé tenném ha én csinálnék jelmezt.

Amúgy kisfiam rendőr lesz, bolti jelmez.

2020. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk vásárolt jelmez lesz, tavaly is az volt. Sajnos nem tudok varrni, olyan minőségben nem tudnám elkészíteni a jelmezét, hogy az megfelelő legyen.

Nálunk mondjuk nem is mondták, hogy mi készítsük. De én inkább olyan jelmezt adnék rá, aminek ő szeretne öltözni, nem pedig olyat, amit szerény kézügyességemmel el tudok készíteni.

2020. jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%
Tök jó ovitok van! Amikor a fiam ovis volt, Thomas jelmezt készítettünk, közösen, segített, nagy örömmel. Tenyleg óriási volt a közös készülődés. Hát az oviban jött a bvszott nagy pofon. Ügyet sem vetett rá az óvónő, dícsérte a bolti jelmezeseket, az enyémmel meg csak morogtt, mert nem tudta a párja kezét megfogni kényelmesen, mert ugye kartonból készült a jelmez. Én hatalmas csalódásként éltwem meg, de a 4 éves fiam is, azóta sem akar semmi farsangon részt venni.
2020. jan. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

Tavaly nálunk is mondták h valami egyszerű.

Így a lányom cica volt (harisnyából farok, hajpánt amire jarton füleket raktam, fekete ruha)

Na ezzel nálam is kifogyott a kézügyesség 😂

Idén Elza (jégvarázs) lesz, mert a Mikulástól Elza ruhát kért és kapott.

Szép dolog a jelmez készítés, de se kreativitásom, se kézügyességem hozzá!

És a lányom Elza szeretne lenni!!! Most mondjam neki h az nem lehet?! Mikor mikulás óta azt várja h az oviba felvehesse a ruháját.

2020. jan. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Eddig minden évben én csináltam a jelmezét. Idén először vettem, varázsló akar lenni. Nekem fontosabb, hogy boldog legyen, mint hogy megdicsérjen az óvónéni, milyen szép jelmezt csináltam.
2020. jan. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Mi sk, de csak mert könnyűt választott. Tavaly is sk volt.

Viszont pl nálunk alvásig parádéznak benne feladatokkal és ügyességi játékokkal, így nálunk pl ezt is figyelembe kell venni, hogy ne akadályozza őket azok végrehajtásában

2020. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Tavaly balerina volt, így vettük.

Idén is vett lesz, mert Elsa királynő szeretne lenni és karácsonyra úgyis olyan ruhát kapott.

Nálunk teljesen vegyes a felhozatal és az óvónők nem tesznek kivételt, mindenkit dicsérnek.

Szerintem legyen, amit ő szeretne. Végülis ő érezze jól magát.

2020. jan. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Ahogy hallottam sok szulo vett/vesz jelmezt de van aki dicsekedett hogy mar megvarta a pok jelmezt de olyan is akinek varrono varta a hercegno ruhat.

Hat nekem nincs ehhez semmi tehetsegem, itthon sem szoktam varrni.

Kisfiam csak is ninjago szeretne lenni vagy lego katona.

2020. jan. 13. 12:22
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
Vett jelmez volt mindig. Mivel nem tudok varrni, így iden is vett lesz.
2020. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!