Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ez mennyire tisztességes az...

Ez mennyire tisztességes az óvónők részéről?

Figyelt kérdés

Úgy december eleje óta a gyerekek kezére különböző pici mintákat pecsételtek az oviban. Mivel ezek főleg karácsonyi minták voltak, betudtam az adventnek. De még mai napig kapnak kis pecsétet. A kislányom imádja, így nincs vele bajom.

Erre ma beszélgettem az egyik anyukával, aki bizalmasan elmondta, hogy az óvónők ezzel tesztelik, hogy hány olyan gyerek van, aki nem fürdik naponta.

Ezt én felháborítónak tartom, még ha nyilván nekem nincs is rejtegetni valóm.


2020. jan. 13. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én fenntartással kezelném az anyuka kijelentését.
2020. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Őszintén, én sem vagyok benne biztos, hogy nem csak ő találta ki, mert van egy kis üldözési mániája, de úgy mondta, hogy biztos forrásból tudja.
2020. jan. 13. 22:10
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
biztos forrás = másik üldözési mániás anyuka kitalációja
2020. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Még ha ezért is lenne..baromság

Hiszen a gyerek milyen?

"Anyaaa, vigyázz! Lejöön! Ne mossuk leee!"


Hiába fürdik.. a kispecsétre, lemosható tetkóra úgy vigyáz, mint a kincsre..

2020. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hulyeseg, egyetertek az elottem szolokkal.
2020. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Remek ötletnek tartom,bár nálunk sajnos az oviban teljesen nyilvánvaló melyik anyuka hogy látja el a gyerekeit,így erre nincs szükség.
2020. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban ezért csinálnák, elég lett volna egy hétig. Nem kellene azóta is.
2020. jan. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Erről az jutott eszembe, mikor gyerekként nyáron volt lemoshatós tetoválásom. Egyszer olyan jó helyre sikerült a vállamra tetetni nagyival, hogy nem annyira dörzsölte a ruha. Vagy egy hónapig megvolt (na jó lehet addig nem, de az emlékek szépítenek :D), úgy vigyáztam rá, nem szabadott dörzsölni se vízzel se törcsivel semmivel, mert ugye az nekem nagy és állandó tetoválás.

Szóval hiába fürdöttem/fürdettek naponta. :D


Nyilván az ilyet az óvónő is ismeri, nem sok értelme van ilyesmivel tesztelni. Másik anyuka üldözési mániás.

Amúgy én simán rákérdeznék egyik délután, hogy mire fel kapják ezeket (nem olyan stílusban hogy fú de utálod naponta sikálni a gyereket, hanem inkább mit jutalmaznak ezzel érdeklődés). Óvónő válasza sokat elárul, azt is, ha kamurizsa.

2020. jan. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem èszrelehet venni, ha valaki nem fürdik. Múltkor elaludt a kisebbik, hát, sikálni kellett reggel a körmét. Viszont van olyan nyomda, ami le se jön vízzel. Ùgyhogy anyuka kicsit képzeleg. Nálunk jutalomból adták a gyerekeknek.
2020. jan. 14. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom sokat iszik. Tehát sokat pisil. Emiatt sokszor mos kezet.

Ha egy hétig nem fürdene, ezzel a módszerrel akkor is hamis eredményt kapna az óvónő.

Egyébként butaságnak tartom h ezzel a módszerrel próbálnának bármit is kideríteni.

Ovisokról van szó! Megkérdezi, a gyerek meg elmondja....

2020. jan. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!