Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Itthon tartanátok egy darabig...

Itthon tartanátok egy darabig ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Kislányomnak van egy kínai csoporttársa (egyben barátja is), aki nemrég Kínába utazott a nagyszülőkhöz. A héten már volt oviban, de kislányom szerencsére pont beteg. Szerintetek kérjem meg az orvost, hogy igazoljon még egy hetet és addig kiderül hogy beteg-e a kislány?
2020. jan. 29. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nagyobb a füstje mint a lángja. Ez a vírus sem halálosabb az itthon is fellelhető influenzánál, csak a média mident felnagyít.
2020. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Otthon tartanám.
2020. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem tartanám otthon.
2020. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Két hét amíg kiderül nem egy! Kína baromi nagy, nem valószínű, hogy éppen a fertőzött tartományba utaztak volna.
2020. jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Érdemes lenne a jegyzőnek is írni panaszlevelet.
2020. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es, tudom, hogy két hét. Most van az első, de mint írtam, az én gyerekem most betegen van.
2020. jan. 29. 19:11
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Azt gondolom h az influenzát nagyobb eséllyel kapja el. Abba is bele lehet halni.

Annyit tudunk h 100 fő feletti a halottak aránya. De azt h ezek életerős férfiak, gyerekek, vagy 80+ os öregek nem.

Így én azért nem pánikolnék még!

2020. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem engedném el amíg 100%-osan nem gyógyult meg. Ugyanis a vírust könnyebben kapják el a betegek, és az öregek. Én csak emiatt nem engedném el. Plusz a kislánynak addig megtanítanám a helyes kézmosás tudományát, illetve semmit nem vesz a szájába, a kezét sem, és minden étkezés előtt, wczés előtt és után mosson kezet! De ez alap, ilyenkor viszont fokozottan kell figyelni erre pláne influenza szezonban.
2020. jan. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!