Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szülinapi bulin a szülők is...

Szülinapi bulin a szülők is ott vannak? 6 éveseknek lesz.

Figyelt kérdés
Előszőr csinálnánk olyan 10 gyereket hívnánk még nem tudom hogy a szülők is itt vannak vagy itt hagyják a gyerkőcöket. Mennyi idő egy ilyen ?Nálunk tartanánk
2020. febr. 18. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Mikor mi ennyi idősek voltunk, már otthagytak minket a szüleink néhány órára. Sosem volt semmi gond.
2020. febr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te rendezed a bulit, te hozod a szabályokat. Gyerekbulira gyerekek mennek, a szülők csak viszik hozzák őket. 2-3 óránál nincs értelme hosszabbat rendezni.
2020. febr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek habitusától is függ. Meg a szülőtől is. Volt, hogy maradt nálunk anyuka, és volt, hogy én is maradtam. Dumáltunk, borozgattunk, beszálltunk társasozni.


Én mindig úgy írom a meghívót, hogy kérem a szülőket, jelezzék, ha ők is maradnának (nem gond), mert akkor készülök nagyoknak való "üdítővel" is.


Amúgy 2-3 órában szoktam maximalizálni a dolgot. Pont elég. És be is tartják, főleg az, aki nem marad ott. Nagyon pontosan szoktak visszajönni a gyerekért.

2020. febr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi két hete rendeztük a kislányom 5 éves szülinapi zsúrját. A szülők csak elhozták a gyerekeket, majd a végére Értük jöttek. Egy olyan szülő volt, aki a régi lakóhelyünkről (másik városból) hozta a kisfiát, Ő értelemszerűen nem ment haza.

A meghívóba bele kell fogalmazni, hogy meddig tart a buli, bele lehet azt is írni, hogy akkorra kéritek a szülőket, hogy jöjjenek a gyerekekért. Nálunk 4 órától 7-ig tartott a buli.

A közepe tájékán összerántottam a csapatot (addigra kezdtek picit durvulni), tartottam nekik egy kb. fél órás közös játékot. A neten találtam ötleteket hozzá (táncos játék, kincskeresés, tűz-víz-repülő). Szokták ajánlani, hogy legyen egy rövid tematizált része egy ilyen bulinak. Nekünk bejött, élvezték a gyerekek, aztán rohantak vissza a saját játékaikhoz.

2020. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem maradnék egyedül 10 kisgyerekkel :D

Szerintem egy-két szülő legyen ott segítségnek. De nem kell mind a 10 gyerek szüleinek ott lenni.

2020. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2020. febr. 18. 11:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnak nyáron volt az első ilyen bulija (7 éves volt), volt olyan akit itthagytak, volt olyan is aki ittmaradt. Du. 3-ra jöttek a vendégek, az utolsó 8-kor ment el, de olyan 2-3 óra után szállíngóztak haza a gyerekek. Játszóházban pl. 2 óra szokott lenni a szülinapi party.

Én is vittem már olyan zsúrra, ahol otthagytam és x óra múlva mentem érte, de olyanon is voltunk ahol ottmaradtam.

2020. febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!