Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti ilyen papir tortaba miket...

Ti ilyen papir tortaba miket raknatok?

Figyelt kérdés
[link]

2020. febr. 21. 16:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet be vinni sajat illetve bolti tortak az oviba. Igy gondoltam alkotok egy ilyesmit de nincs otletem mivel lehetne megtolteni. Nem csak csokra gondolok.
2020. febr. 21. 16:21
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Pici csomag gumicukor, akár te is összeállithatsz csomagot mondjuk aszalt gyümölcsökből vagy mogyoró félékből.
2020. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Először érdeklőd meg, van-e a csoportban olyan gyerkőc, aki allergiás valamire vagy cukorbeteg. Ennek fényében állíts össze valamit.
2020. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Boltit miért nem lehet? Blokkal igazolva elvileg engedett.

Ha lehet csomagolt nasit, akkor én egyesével csomagolt kis csokit tennék bele (Ferrero, Szerencsinek is vannak kis csokijai).

A szülinapi torta édes, szóval másban nem gondolkodnék.

2020. febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

Celebrations, Kitkatnek is van külön csomagolt kis csokija


Én édességen kívül mást nem tennék bele

2020. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Apró kis csokikat rakott bele egy anyuka nemrég az egyik ovis szülinapon, azokból, amit az előttem hozzászóló belinkelt.

Ehhez még a 2 dl-s üdítőkből állított össze egy másik "tortát".


De előtte kérdezd meg, van-e allergiás a csoportban, mert csokoládéban sem mindegy, milyet ehet pl. egy gluténérzékeny.

2020. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Azert nem lehet vinni semilyen tortat mer mar volt ra pelda hogy cukraszdai tortat rossz minosegu alapanyagbol csinaltak es rosszul lettek a gyerekek. ( tobb csoportban is) igy az igazgato megtiltotta a tortak bevitelet. Szerencsere nincs alergias a csoportba ☺
2020. febr. 21. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!