Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Tanárok, óvónők milyen az...

Tanárok, óvónők milyen az ügyelet, és szülők: hogy tudott hirtelen mindenki otthonmaradni a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Hogy zajlik az ügyelet? Nagyon lazák a napok? Hány gyerek van? Milyen érzés lehet nekik? És nektek? Szülők az ovi sulibezárásokkal hirtelen minden szülő otthon kell legyen a gyerekkel.hogy tudtátok ezt megoldani? Oda a munkahelyed? Van pénzkiesés,így is megéltek?
2020. márc. 28. 01:41
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Barátnőmékről nyilatkozom

Neki mennie kell, ő a pedagógus.a férjét kirúgták, ő van otthon a 2 gyerekkel.. 8-11 évesek

2020. márc. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Dettó nálunk is úgy van, mint az elsőnél.


Férjem vendéglátós volt, kirúgták.


Én kereskedelemben vagyok műszakvezető, 20 hetes terhes vagyok, nekem menni kell.


Férjem van otthon a gyerekekkel. 8 és 6 évesek.

2020. márc. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk egy gyerek van az ügyeletben.Szerencsére 2kor haza tudják vinni. Egy óvónő és egy dajka ügyel, plusz a vezető is bent van. Heti váltásban lettünk beosztva, de nem tudjuk mi lesz. A gyereknek se jó, az anyuka is szenved, nekünk se könnyű most bent lenni az üres oviban. Otthon pedig csináljuk a papírmunkát, tervezeteket, dekort abból amink van, küldjük a szülőknek az ötleteket, mesét stb
2020. márc. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten idehaza dolgoztunk eddig is, így a gyerekek itthonléte nem akkora gond, de az én fizetésem a felére csökkent, a férjem cége meg majd meglátjuk, hogyan tud gurulni... Egyelőre nincs anyagi gondunk, de ez igazából csak azon múlik, meddig tart még a bezártság, és hogy bírják a cégeink a helyzetet.....
2020. márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem dolgozom, páromnak pefkg olyan a munkája, hoyg itthonról is tudja csinálni. Nekünk borzasztó nagy szerencsénk van és komolyan mindenkinek kitartás, akit elbocsátottak a munkahelyéről vagy hasonló.

Egyébként mi 4 kicsi gyerekkel vagyunk itthon,a két kicsivel(11 hónapos és 2 éves) én amúgy is itthon vagyok.

2020. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kereskedelemben dolgozom, nekem menni kell. Most kaptam 1 hét szabit, jövő héten a férjem éjszakás, aztán ő jön szabira 1 hétre. Utánna a viszont nem tudom még hogy lesz. Gondolkodom hogy táppénzre eljövök majd megint 1 hétre. Aztán a férjem is. De ezt se lehet mindig csinálni.
2020. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vezénylés szerint dolgozok.

Egyébként is szabin lettem volna 1,5 hétig ( nem kértem,kaptam)

Lemondták az orvosi vizsgálataimat,így eddig megoldódott.

Áprilisban a férjemmel felváltva oldjuk meg,amikor nem megy a dolog,akkor irány az ovi,hónapokig nem tudjuk megoldani minden nap.

A férjem is már napi bejelentéssel dolgozik így is.

A fizetések pótlását is felsőbb szinten kellet volna megoldani,akkor nem lenne gond hetekig-hónapokig munka nélkül.(nyilván kereskedelem,közlekedés,eü.stb menni kell)

2020. márc. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok itthonról dolgozni, így itthon tudok lenni a Kicsivel. A Férjem minden nap ingázik Ausztriába. Még nyitottak a határok az ott dolgozóknak, de bármikor lezárhatják. Ha így lesz, a munkahely dönthet arról, hogy ha kint marad pár hetre, akkor lesz munkája, ha nem, akkor nem biztos, hogy lesz, mire helyreáll a rend ...
2020. márc. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A férjem hétköznap dolgozik,én hétvégén!

Baromi nehéz és fárasztó!

Egy sulis,egyovis gyerek!

Nálunk 3 gyerek van ügyeletben az oviban.

Amúgy 20an vannak!

2020. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!