Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Beiratkozáshoz az e-mailbe...

Beiratkozáshoz az e-mailbe mit írjak?

Figyelt kérdés

A lányom szeptembertől ovis lesz. A körzetes oviba megy majd. Tudom, ilyenkor nincsen semmi teendőnk, de van egy óvónő, és szeretnénk, ha mindenképpen hozzá kerülne a lányunk. A fiam régebben hozzá járt, nagyon jó óvónőnek tartottuk, alaposan felkészítette az iskolára őt, ezért szeretnénk, ha a lányunk is mindenképpen az ő csoportjába járhatna.

Ezt hogy lehetne jelezni e-mailbe? Mit írjak le?


2020. ápr. 14. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont lesz kiscsoportja? Írd bele, hogy amennyiben mód van rá, örülnétek neki, ha xy óvónő csoportjába kerülne, mert a nagyobb testvér is hozzá járt. Nem kell túlbonyolítani.
2020. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben lehetséges, szeretném ha Katika a Szabó Sara óvónő csoportjába kerülne, mert anno a fiam is hozzá járt és rendkívül jó tapasztalataink vannak vele.
2020. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincsen semmi teendő? Ezt hogy érted? Beadtátok a jelentkezést, már felvették, stb? Vagy hogy kell érteni?


Nálunk megvolt a jelentkezés ideje, beadtuk a papírokat, később értesítettek, hogy felvették (idő közben jött a járvány), és e-mailen csak megköszöntem a visszajelzést és a felvételt. Minden továbbit úgyis az óvoda nyitással tudunk megbeszélni.


Ha nálatok is megvolt a jelentkezés és megkaptátok a felvételről szóló értesítőt, akkor meg kell tudnod, hogy mikor lesz beiratkozás. Ha nem iratod be, akkor nem mehet oviba. Ezt személyes találkozóval szokták kérni, nálatok nem tudom hogy van. Ha kérték, hogy e-mailbe jelezz vissza, akkor gondolom kell mindenféle adat. Jövedelem, adatok, stb. Elvégre a térítési díjat is meg fogják állapítani még.


Vagy csak az e-mail óvónő része miatt fontos a kérdés? Nem értem.

2020. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ki kell tölteni a jelentkezési lapot. Nálunk meg kell jelölni melyik óvodába szeretném, ha felvennék. Akkor odaírtam, hogy xy óvoda zx csoport.

Úgy tudom a csoportok elosztása csak augusztusban dől el.

2020. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A körzetes oviba még a jelentkezési lapot se kell kitölteni. Automatikusan minden óvoda köteleset felvesznek. De azért a honlapon azt írták nem árt jelentkezni 😃

Azért is jó mert ha mégse veszik fel túljelentkezés miatt, átirányítják egy másik -általunk megjelölt -oviba.

2020. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nálunk május első hetében lett volna a beiratkozás. A járvány miatt nincs semmi teendő, mindenkit felvesznek a körzetes óvodába. Aki máshova szeretne menni, annak kell telefonon, e-mailben jelezni a választott óvoda felé.

A mi ovinkban minden csoport vegyes, valószínűleg lesz hely bármelyikben. Most a héten lett volna nyílt nap, ahol lehetett volna kérdezni is, de elmaradnak, így sajnos pontosat nem tudok.

2020. ápr. 14. 16:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem új. Nálunk olyan sok gyerek van, hogy hiába körzetis, jelentkezni kell, mert kevés a hely.. :D
2020. ápr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!