Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Engednétek szülinapozni a...

Engednétek szülinapozni a gyerkőcöt?

Figyelt kérdés

Ovis csoportba írt ma az egyik anyuka, hogy a kisfiának megtartják a szülinapi buliját jövő héten. Néhányan még nem, de a többiek eddig mind azt írták, hogy ott lesznek, megy a gyerek. Én viszont nem fogom elvinni a kislányomat. Én parázom túl?Ti mit csinálnátok?

(Mi játszótérre sem járunk le, meg gyakorlatilag sehova,csak sétálni, de most már nem tudom, hogy tényleg csak én aggódom- e túl.)


2020. máj. 22. 22:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%

Természetesen igen. Ma már Állatkertben is voltunk. Megőrül meg szegény ötéves, és amúgy sem értek egyet ezzel a teljes bezárkózással. Kézmosás, kézfertőtlenítés oké, azt amúgy is mindig csináltuk. Nem lihegünk idegenek nyakába, és más se tegye velünk. Egyébként is normális.


Amúgy meg az influenzával nem szoktak ekkora hisztit csinálni, pedig ugyanúgy terjed, és ugyanolyan rossz. Sőt, a gyerekekre az veszélyesebb.


Mi nem fogunk burok alatt élni, vagy steril szobába visszavonultan vegetálni.


Most már amúgy igen, eléggé egyedül vagy ezzel a cirkuszolással. Szegény kislányod. De hát lelked rajta, abszolút a te döntésed.

2020. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Azt is mérlegelném, hogy vannak e a környezetetekben veszélyeztetettek. Illetve ha elengednem akkor 2 hetig a nagyikat biztos nem látogatnánk.
2020. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Igen, nagyon túlparázod. Kislányod biztosan "boldog" lesz, hogy egyedül ő marad ki. A gyerekek sem felejtik el, és bár nagyon elfogadóak tudnak lenni, pont annyira kegyetlenek is. Kirekeszthetik a lányodat a "különcködés" miatt.
2020. máj. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! úgy néz ki akkor tényleg én parázom túl.

Bár azt tegyük hozza, hogy írtad első válaszoló, hogy influenza, influenzásan sem viszem a gyerekem közösségbe. Na meg, hogy nem lihegünk egymás nyakába, a gyerekek szerintem pont nem fogják betartani a távolságot. Na meg honnan tudjuk,hogy melyik szülő kapta el éppen a koronavírust, lehet egyik sem, de nincs kizárva, úgyhogy inkább én még nem viszem közösségbe a gyerekeim.

És ezt most nem rosszindulatból írom:)

A kislányom egyébként nem tud róla, úgyhogy szomorú az nem lesz.

2020. máj. 22. 23:22
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
biztos, hogy elvinném. NE PARÁZD TÚL!!!
2020. máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Nyugi, meg fogja tudni. Előbb-utóbb találkoznak az oviban és megkérdezik tőle, hogy miért nem volt ott. Az plusz jól fog esni neki, ha kiderül, hogy nem is szóltál neki. Ne engedd el, ha nem akarod, de ne titkolózz a gyerek előtt. Rosszul jöhetsz ki belőle. A gyermek szülőbe vetett bizalma elvesztésénak első lépcsője...
2020. máj. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%

Mi is ilyen gondban vagyunk, 6 eves fiamnak juniusban lesz a szulinapja. Mar regota keszul ra, jelmezes ninjago temajut szeretne.

Ha megtartjuk 10-12 gyerek + a szuleik itt lesznek. Ha nem lesz egy csalodott gyerekem.

2020. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Igen, engedném. Meddig akarod szegényt bezárni?
2020. máj. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ, ha úgyis megy oviba, akkor teljesen mindegy, mehet szülinapra is. Ha nem megy, akkor nem engedném, ők nem tudnak magukra vigyázni. Játszótérre viszont nyugodtan leviheted, nem véletlenül van nyitva.
2020. máj. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

"influenzásan sem viszem a gyerekem közösségbe." - Miért, és most szerinted bárki arról beszélt, hogy effektív beteg gyereket kell közösségbe vinni?


Ennyi eszed legyen, komolyan...

2020. máj. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!