Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Budapesten élő családok, ti...

Budapesten élő családok, ti viszitek június 2.-tól óvodába gyermeketeket? Ha igen, ott is alszik, vagy ebéd után elhozzátok? Kis, közép vagy nagycsoportos?

Figyelt kérdés

Köszönöm szépen a válaszotokat

Aki beadja, arra nem néznek csúnyán? Nem voltak esetleg a ti ovitokban megjegyzések arra vonatkozólag, hogy felelőtlenség beadni a gyereket?



2020. máj. 29. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Dél-pesti aggloban lakunk, a héten már ment. 30 helyett 7-en vannak, de saját óvónénivel, egy pillanatig nem nézett rondán senki sem, örültek a fiamnak, még úgy is, hogy a két iskolás tesója még mindig idehaza van. Délben elhozzuk, úgy vélem, ez teljesen kellemes kompromisszum mindenkinek. A vírustól egyáltalán nem féltem a kölyköt.
2020. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Visszük. Már alig várja.
2020. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem viszem közösségbe a 2 ovisomat a nyáron. Mindenkinek magának kell meghoznia ezt a döntést és sok szempontot kell figyelembe venni. Mi így döntöttünk.
2020. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy viszem.
2020. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Viszem, csúnyán néznek, de leszarom. Már előtte is csúnyánnéztek, hogy miért nem hozom el ebéd után, ha már itthon vagyok a kisebbel. A magyarázat egyszerű, itthon dolgozom. Csak nem kérdezték, sak a pletyka meg a hátam mögött cseszegetés megy.
2020. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron már nem szokott oviba járni a lányom, itthon vagyok a kicsivel, elvan velünk a nagy. DE most más a szitu. 2 hónapja nem volt oviban, hiányzik neki a közösség, tök szenvedés neki az egész,ezért úgy döntöttünk hogy járjon. Itt az óvodában amúgy nincs homlokráncolás,tudják hogy most más a helyzet, visszavárnak minden gyereket.
2020. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vinném, de költözünk, és az új óvoda nem hajlandó szeptember 1 előtt átvenni, a régi meg 70 km-re lesz. Így egyelőre marad otthon, meg megy nagyihoz. Én majd július-augusztusban kezdek dolgozni, ahogy mindent elintéztem, akkor viszont akár tetszik, akár nem beadom. Körzetes ovi, nem tagathatják meg.
2020. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Coffelia ***** válasza:
Visszük, senki nem néz csúnyán.
2020. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Coffelia ***** válasza:
Jaj bocs, nem írtam, budapestiek vagyunk, a kisfiunk kiscsoportos korú, és ott is fog aludni. Uzsira megy érte a férjem.
2020. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!