Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvónénik,most hogy nyitás van...

Óvónénik,most hogy nyitás van több gyerek van mint szokott?hány gyerek van a csoportból?

Figyelt kérdés
Nyáron már sokan nem viszik a gyereket,és kevés az óvónéni,de most hogy nyitás lett több gyerek jár nyáron mint szokott?csoportodból hány gyerek hiányzik? Vagy mindenki vitte? Szülő is írhat.
2020. jún. 9. 07:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Anyukám óvónő, ahol dolgozik már minden gyereket visznek, teljes a létszám minden csoportban. Nem lesz nyári leállás, és rengeteg szülő jelezte, hogy nyáron nem fognak tudni szabadságra menni amúgysem. Nem lesz kevesebb óvónéni, felváltva mennek majd szabadságra, nem egyszerre.
2020. jún. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
Biztos sok, aktívan dolgozó óvónő fog neked ide írni, főleg délelőtt.
2020. jún. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Irtam hogy szülők is írhatnak,és ha valaki kiír egy kérdést szerintem nem várja el hogy rögtön válaszoljanak :) neked meg mi bajod van?
2020. jún. 9. 07:44
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Kisközségben élünk, 92 gyerek jár az oviba, 66-an járnak jelenleg. Nyáron 10-20 gyerekkel kevesebb lesz, de így is több, mint a megszokott nyári létszám. Épp tegnap kérdeztem a kolléganőimet, én még itthon vagyok a gyerekekkel.
2020. jún. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Normálisan megy az óvoda.

Nyáron pedig kínzás is lesz 👿😠😡

2020. jún. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Még nincs nyári szünet. Ha nem lett volna a karantén, ilyenkor még a teljes csoport járna. Így meg kb a fele van bent.
2020. jún. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
Az óvodai tanév május 31.-ig tart.
2020. jún. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Az lehet, hogy addig tart, de praktikusan az összes gyereket addig viszik, amíg az iskolások is járnak. Az pedig június 15-e körül van minden évben, és addig - legalábbis a mi ovinkban - nincs összevonás, meg nyári ügyelet, hanem a saját csoportjukban, a saját nénikkel az összes gyerek bejár.
2020. jún. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk 20ból 6 gyerek volt, ebből 2 testvérpár, így már én sem viszem őket, szóval maradt 4. De összességében olyan kevesen viszik, hogy már csak ügyelet van
2020. jún. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk majdnem a teljes csoport bent van. Nyáron valószínűleg többen is fogják vinni, akik dolgoznak és nem tudják megoldani. Nyári szünet nálunk sem nagyon lesz.
2020. jún. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!