Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szeptember 1-től aktuális az...

Szeptember 1-től aktuális az ovis beszoktatás. Azok, akik semmiképp nem tudnak az adott időszakra szabadságot kivenni (pl: pedagógusok, óvónők), hogyan oldják meg ezt az első, anya és gyerek számára egyaránt érzékeny időszakot?

Figyelt kérdés

#ovikezdés #óvodai beszoktatás
2020. aug. 21. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

1. Szólnak előre, és már augusztusban elkezdhetik beszoktatni a gyereket.

2. Apa, horrible dictu a nagymama szoktatja be a gyereket, és semmi baja nem lesz tőle.

2020. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 babyboom567 ***** válasza:
78%

Nálunk a normál ovikba vírus nélkül sincs beszoktatás, csak beadod és kész.

Enyém speckó oviba megy elvileg van beszoktatás, de nem tudom mi lesz a vírus miatt.Aggódom is rendesen.

2020. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk alapból nincs beszoktatás, túl fogjátok élni
2020. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Később kezdek dolgozni, októberig szól a helyettesem szerződése.
2020. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk nem érintettek a szülők a beszoktatás idején. Reggel kegyetlenül beadod, nem fél óráig puszilózva az ajtóban, aztán délben/du mész érte. Elvégre a gyerekek szoknak be, ismerkednek a többiekkel, a szabályokkal. Anya-apa majd nyílt napon ismerkedhet.
2020. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Ez a beszoktatás alapból baromság. Gyerekkoromban nem is volt ilyen. Vittek, megmondták hogy délután jönnek értem azt cső. Az alulszociáltabb társaim pityeregtek pár napig, és abbahagyták.

Mit kell ezen túlélni szabadságolni meg nehéz időszaknak titulálni? Nekem is van gyerekem, de tuti normálisan elmondom neki miről van szó, sokat viszem játszótérre, anyuka barátokhoz, hogy szokja a gyerektársaságot és ennyi.

2020. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Első gyerekünknél ugyanilyen okból, mint nálad, kérdező, a nagymama szoktatta be.

Második gyerekünk pont most lesz érintett. Feleségem ugyanígy nem tud részt venni benne, én remélhetőleg 2 napot tudok, a többit ismét nagymama.

2020. aug. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Reggel leadom és ebéd után a nagymama megy érte. Beszoktatás lenne de nekünk az apjával 7:00 ra be kell érnünk. Hivatalban dolgozunk nincs több szabink.
2020. aug. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szóltam korán, és így augusztusban szoktattam be, ez még a bölcsinél volt. Az oviban nálunk annyi a beszoktatás, hogy augusztusban ilyen nyílt nap szerűen lehet menni (vagy nem menni) a gyerekkel, 3 napon át. Mi 2 napot mentünk a gyerekkel, egyet én, egyet a férjem. De szeptember elsején már nem maradhat ott egy szülő sem.
2020. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van beszoktatás. Én nem tartottam baromságnak ahogy a 6os ieja. Mondjuk 6os elég kegyetlen stílusod van valljuk be😅
2020. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!