Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyire tartják fontosnak az...

Mennyire tartják fontosnak az ovis szülők, hogy a gyerekről ne kerüljön fel az ovi Fb oldalára marketing célú nyilvános kép?

Figyelt kérdés

Nemrég alá kellett írni az oviban, hogy engedélyezzük vagy sem, és legnagyobb meglepetésemre rajtunk kívül csak egy család jelezte, hogy nem szeretné, ha a gyerekről fotó kerülne fel.


Nálatok se érdekli ez a szülőket?



2020. nov. 5. 17:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

Nem mindenkinek ez a vesszőparipája, viszont itt gyakorin eléggé megy a fröcsőgés ha valaki kiteszi a gyereke képét fbra.


Szerintem meg egy aranyos családi fotó nem olyan hatalmas, szörnyű bűn, addig sokan ezt nem így látják.


Én nagyobb probélának találom az utcán élő leszedált gyerekeket, akik a hajlékralan maffia rabszolgái, vagy a gyerekmunkát, vagy a gyerek prostitúciót, molesztálást, éhezést.


Persze mindenkinek más a fontos.

Én az itteniek szemében veszélyeztettem a gyerekem, meg a személyiségi jogaiba tiportam, mert felmertem tenni pár képet.

Majd jönnek a veled egyetértők.


Engem nem zavar, ha kitesznek pár képet a gyerekemről, amíg az nem sért meg egy bizonyos határt.

2020. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk sem zavarja a szülőket. Engem sem. Lehet elítélni ezért, de nem tartom veszélyesnek, ha kikerül egy kedves fotó az óvoda oldalára a gyerekeinkről.

Nemrég találtuk meg régi ovis es osztálytársakkal, hogy pár óvodai és iskolai rendezvényünkről felkerültek videók. Senkit nem zavar, mindenki kedves emléknek tartja.

2020. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Aki naívan nézi a világot, azt általában nem zavarja. Akinek lopták már el gyerekét a rokonságban, azt igencsak zavarja (engem is, pont emiatt). Ma már azt nem lehet lenyomozni, akit nem akarsz. Legyen 2 éves, vagy 22. Mindenki hülye a számítástechnikához, legalább annyira, hogy a lakása és a gyerekei holléte, neve, kora, iskolája, osztálya, ezáltal órarendje, stb. akármikor megtudható. Ha betörő vagy, vagy "kereskedő", azt viszel el, akit csak akarsz. Az emberek kétharmada meg azt hiszi, ilyesmi csak másokkal fordulhat elő. Sajnos nem.
2020. nov. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

1-es vagyok.


A régi sulim, meg ovim is tölt fel képeket, igen régieket, van amelyiken rajta vagyok, színpadon szerepeltünk, a kőleveshez én adtam a zsírt, éppen nyujtom át a képen. Tök jó emlék.

És szerintem a legtöbb ember nem problémázik ezen, csak divat lett mindenért offendednek lenni.

2020. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Engem nem zavart sosem. Zárt csoportba kerültek a képek, csak az óvónők és a szülők látták. Nem értem mit kell felninattol, hogy Mucika és Lalika le van fotózva versmondás közben. Egy szülő volt, aki enm engedte. Szegény kislány nem értette soha, miért kell félre állnia, miért nem lehet rajta a képeken....
2020. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem a szülőt kellene hogy zavarja vagy sem, hanem a gyereket, amikor majd felnő. Én sem szerettem volna, ha 25 éve a szüleim kipakoltak volna nyilvánosan a netre. De nem vagyunk egyformák.
2020. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk csak olyan kép kerül nyilvánosságra a gyerekekről, ha pl valami átadón szerepelnek, egyébként csak a zárt csoportba, amiből minden évben újat csinálnak, az előzőt pedig megszüntetik.

Ha nem endélyezi a szülő a képet az a gyereknek azért rossz, mert akkor Pistike mindig egy eldugott sarokban lesz egyedül, hogy véletlenül se legyen a képeken..

2020. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%
Engem meg nem zavart volna. Csak nem tudom minek kell mocskolódni (nem rád céloztam utolsó)
2020. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk ne az én gyerekemmel reklámozzák az ovit, úgyhogy megértelek.
2020. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
5-ös, értelmezd már a kérdést! :) Nem zárt csoportról van szó, hanem mindenki által megtekinthető nyilvános oldalról.
2020. nov. 5. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!