Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Akik GYES-en vannak vagy nem...

Akik GYES-en vannak vagy nem dolgoznak, azok miért hordják a jelenlegi helyzetben is óvodába a gyermeküket? És miért az óvoda nyitva tartásának utolsó percében jönnek érte?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 20:24
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
25%
Biztos vannak olyanok is akik tanulnak, vagy időseket ápolnak. De azért a többség az, aki nem bírja elviselni a gyerekét egész nap otthon és gyárt hozzá valami elméletet. Szomorú egyébként.
2020. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
83%

Nem értek egyet. Lehet akármit mondani, de mindenkinek a saját gyereke a legfontosabb. Nem?


Nekem igen. Én a saját gyerekem szükségleteit helyezem előtérbe.


És mivel 2 év múlva iskolás lesz a gyerekem, nem mindegy, hol és hogyan tölti ezt a 2 évet.

Ezen múlhat, hogy mehet-e normál iskolába. Ez pedig nem mindegy.

2020. nov. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
90%

Ami biztos, okadek modon beszeltek egymassal. Aki azt irta, hogy a tanarok csak kormot reszelnek munka címén az roppant okos ember. Remelem a te kolykodet majd egy olyan tanitja aki valóban azt csinal. Nem vagyok amugy tanar de van tanar ismerosom es latom, hogy nem "csak" annyi hogy bemegy es leadja az anyagot. Keszulni kell es szamonkerni. Meg azt kijavitani.. Frissíteni a sajat tudasod. Stb.

Annyi, de annyi primitív kommentet olvastam, hogy elkepeszto. Vajon miert nem lehet mindenkinek a sajat dolgaval foglalkozni? Egyebkent amelyik szerint nagy idillben otthon lehet ulni a 3-6 evessel honapokig annak van egyáltalán kolyke? JAA ES NEM AM A HATALMAS UDVAROS "OTTHON" HANEM ULJEL VELE (vagy akar 2-3al) AZ 50 nm-en. Akkor is itt okoskodik majd?


Sztem nektek nincs is gyereketek.

2020. nov. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
81%

Egyetértek utolsó. Mindenkinek a saját gyereke, mondjuk inkább úgy, hogy kényelme a legfontosabb. Ezzel nincs is bajom, de akkor mondjuk már ki őszintén, hogy magasról teszünk rá, hányan halnak meg covidban.

Nem kell a képmutatás, mert igenis, aki szerint ez tényleg egy nagyon veszélyes vírus, amiben emberek milliói hullanak el, és senki sincs biztonságban, az igenis vállalja a kellemetlenséget és bezárkózik Mucikával. Ellenkező esetben nyugodtan vállaljuk fel, hogy a vírusszkeptikusok táborát erősítjük :)

2020. nov. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
6%
Nem biztos, hogy vírusszkeptikus, csak önző ember.
2020. nov. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
19%

24-es vagyok. Én tényleg nem vagyok vírusszkeptikus, csak önző. Viszont képmutató az nem vagyok, mert én nem hazudtam soha, hogy érdekelne, kinek a kicsodája hal bele milyen vírusba.

A gyerekeimet viszont kivettem az oviból, pedig a nagy jövőre iskolás lesz. De ezt sem a vírus miatt, hogy bárkit megvédjünk, hanem egyszerűen nem szeretem az ovit, és most van lehetőség nekem otthonról dolgozni, nekik meg nem menni.

2020. nov. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
83%

Attól, hogy jár a gyerekem oviba,még nem vagyok vírusszkeptikus.

A közvetlen szomszédunk is Covidos. Szóval itt is van fertőzött.

De én a hosszú távon tervezek.

Mégpedig azt, hogy az óvodában annyit fejlődik a gyermekem, hogy mehet majd iskolába rendesen.


Azért azt gondoljátok át, hogy már most emlegetik a harmadik hullámot.

2020. nov. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
8%
Nem azért nem mehet normál suliba mert kicsit nem jár oviba, hanem azért, mert hikomatos.
2020. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
15%

Az is vicces, hogy a vírus előtt megkövezték azt a felelőtlen szülőt, aki taknyosan vitte oviba a gyereket, mert nem tudta kire bízni, tőle elvárták volna, hogy veszítse el a munkáját.

Most teljesen oké, hogy aki otthon van HO-ban vagy kistesóval vagy ahol lenne ráérő nagyszülő, simán beviszi a gyereket a társaság miatt, hadd terjedjen a halálos vírus, hadd rokkanjon össze az egészségügy stb 🤣

Lényeg, hogy Pistike játszott a barátaival és megcsináltak vele egy pinterestről letöltött színezőt, tehàt agyilag is sokatt fejlődött.

2020. nov. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
22%

Pontosan 29-es, ezt a választ kitűzném minden magyar lépcsőház faliújságjára!


Mindenki annyi gyereket vállaljon amennyit bír, akár nullát.

2020. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!