Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen fizetős foglalkozásokra...

Milyen fizetős foglalkozásokra van lehetőségetek vagy lenne igényetek és mennyiért?

Figyelt kérdés

Tehát akik gyermeke jár külön foglalkozásokra, az kérem írja meg hol (város,falu), hova jár (óvoda, művház stb.), mire és mennyiért?


Aki pedig csak szeretne valamit, ami nincs ott ahol élnek, az mi lenne és mennyiért?


Számomra egyértelmű, hogy kényelmesebb olyan foglalkozásra járatni a gyermeket, ami helyben az óvodában van, de azért csatolok egy szavazást is, mert lehet az itteni többség egy óvoda utáni helyszínt preferálna (ezzel nyújtva az óvoda korlátozott nyitvatartását, mert esetleg munkából rohan a gyerekért és ovi után ezzel még nyerne egy órát pl.bevásárlásra).


De a kérdésem többi része a lényegesebb, hogy milyen foglalkozásra van/lenne a legtöbb igény, kérlek ezt is fejtsétek ki, köszönöm.


2021. febr. 5. 10:43
A kérdező szavazást indított:
Szívesebben járatom/járatnám óvodaidőben külön foglalkozásra a gyermekem.
Szívesebben hordom/hordanám óvoda utáni foglalkozásra a gyermekem.
Mindkettőre igényünk van/lenne.
Egyikre sincs igényünk.
31 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ovis torna, heti 1x. 1700 ft megyeszekhely, nincs torna az oviban így külön viszem. Szereti
2021. febr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Balett (a lányom mániája), úszás, ritmikus sportgimnasztika (nekem szimpatikus), esetleg torna, ezek jöhetnek szóba, jelenleg egyik sincsen, 1500/alkalom lenne az ideális, nem baj ha vinni kell ovi után, valahogy jobb minőségűnek érzem az óvodán kívüli foglalkozást, mert oda csak az jár, akit valóban érdekel, pl. balett.
2021. febr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Az én lányom is balettozni szeretne nagyon. A legközelebbi 35km-re van. Úszás is jó lenne, de az is 30 km.

Mi falun élünk, itt sajnos nem nagyon van ovisoknak plusz foglalkozás. Iskolásoknak már kicsivel több lehetőség van, de azok is “csak” foci, kézi, birkó, tömegsport.

Többen is próbálkoztak már indítani valami külön foglalkozást, de sajnos nincs rá akkora igény, hogy megérje csinálni.

De balettra valószínű el fogom hordani, mert nagyon szeretné. Árat nem tudok.

2021. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Úszni vinném a legszívesebben, illetve táncra. Bármilyen táncra, ami nem néptánc.


2000-2500at is megérne óránként csoportban(max 10fő), pláne ha ovi után az intézményben van a tánc, azaz nem kell korábban érte menni, egyszerűen átkísérik az óvónők/dadusok, vagy összeszedik a gyerekeket a tanárok.

2021. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Oviban angolra járt a lányom. Havi 4000 Ft volt, heti egy alkalom.
2021. febr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Mi is olyasmire jutottunk csak el, ami 5 után kezdődött és max. 10 percnyire volt. Szóval jobb lett volna, ha az ovi viszi-hozza a gyereket, én meg csak fizetem, és délután már csak opcionális játszótér.

Nálunk TSMT tornára tuti nagyon sokaknak lett volna igényük helyben, azzal biztos lehet hasítani manapság :) De ugye ahhoz végzettség kell.

Én úszni, ovis tornára és magán logopédushoz még vittem az elsőt, a másodikkal már nem tudtam kétfelé menni, meg akkor már nem 6, hanem 8 órában dolgoztam. De ketten együtt tudtak járni a szomszédba karatéra (épp beestünk 10 perc késéssel). Az oviban volt foci, sakk, azt szerették, de mindkettő csak nagycsoporttól, és középsőtől néptánc (de arra nem akartak járni, mert "lányos", pedig reménykedtem benne). Most néha a kisebbel elmegyünk kerámiaszakkörre. Az évek alatt láttam más oviban/suliban, hogy külön busszal hordták a gyerekeket úszni oda-vissza, na arra nagyon irigykedtem.

Nekem egyetlen előnye volt a délutáni különóráknak, hogy én is szereztem barátokat. :)

Ja és Budapest, talán kb. 400-3000 Ft/alkalomra bontva, az első 1-3 általában ingyen van, és a legtöbb helyen adtak testvérkedvezményt. Szóval elég nagy a szórás, gondolom az ár függ attól is, hányan járnak és kell-e hozzá bármi pluszt biztosítani, amit elhasználnak, vagy mennyi a terembérlet, és persze hogy kik a célcsoport. Nekem általában nem az ár volt az elsődleges szempont (bár persze örülök, ha olcsóbb és ha nagyon elszállt, akkor nem megyünk) hanem a gyerek érdeklődési köre meg a távolság és időpont.

2021. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Ovi kiscsoportos fiam van, busszal hordjak oket uszni 10000ft/ honap ez heti 2 alkalom

Tomeg sport ingyenes heti 1 alkalom

Finom mozgasok nagy ugrasok ez fejleszto ora heti 2x1 ora 20000ft / honap

2021. febr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!