Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mire gondoltok,hogyan értette...

Mire gondoltok,hogyan értette az óvónő ezt a mondatot?

Figyelt kérdés

Kiscsoportos a kisfiam. Az étkezést ha beteg lemondom, és az óvónőknek is írok reggel egy üzenetet ha lebetegszik, így történt ez ma reggel is. Visszaírt majd a végére oda illesztett egy mondatot hogy "majd ha jön akkor beszéljünk még"

Egyszerűen nem tudok ezen túllépni. Esetleg az a gond hogy mikor meggyógyult a gyermekem akkor viszem oviba nem szoktam őket külön ezzel zavarni hogy "holnap viszem".


2021. febr. 15. 21:46
 1/8 anonim válasza:
100%
Hívd fel, és megnyugszol ha megtudod mit akart. Az is lehet, hogy mással kapcsolatban szeretne beszélni veled. Mi ezt nem fogjuk tudni megmondani.
2021. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak értésedre adta, hogy majd szeretne még veled beszélni. Szerintem.
2021. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ezt arra értette, hogy lenne valami gyerekkel/csoporttal kapcsolatos megbeszélnivaló, amivel most nem terhelne, de előre szól, hogy el ne felejtődjön. De ha ennyire zavar, írj neki, hogy van-e valami fontos, mire gondol, stb.
2021. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván valami másról akar beszélni, ami a gyerekeddel kapcsolatos.

Mi a csodának kattogsz ezen este ilyenkor? Majd meggyógyul a gyerek, megy oviba, és megmondja az óvónő, amit meg akar.


" Esetleg az a gond hogy mikor meggyógyult a gyermekem akkor viszem oviba nem szoktam őket külön ezzel zavarni hogy "holnap viszem"."


Nálatok az ebéd miatt nem kell előre jelezni, hogy meddig nem megy, vagy mikortól megy újra?

2021. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ugyan nem oviban, hanem bölcsiben dolgozok. a kaja miatt kell szólni előző nap (nálunk reggel 9ig), ha viszed a gyereket másnap. napról napra rendelik az alapanyagokat (kenyér, zöldség pl.) általában. gondolj csak bele, ha az 50ből 25 hiányzik hétfőn, kedden bemegy 50 gyerek anélkül hogy jeleznének... honnan adnak nekik kaját? 1-2 gyereknél nem akkora gond nyilván...
2021. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem hoyg egy egyszerű üzenetbe miért kell összeesküvés elméletet belekombinálni. Simán lehet hogy az anyáknapi ünnepségről akar beszélni, vagy arról, hogy új szmk-s kell, stb. Majd megtudod, ha találkoztok.
2021. febr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mielőtt megy felszoktam hívni az irodát az ebéd miatt, természetesen!
2021. febr. 16. 08:09
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ebéd miatt, az kb biztos.
2021. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!