Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Engedjem oviba vagy ne?

Engedjem oviba vagy ne?

Figyelt kérdés
Kiscsoportos én pedig 3 hónapos terhes vagyok. Ha ne engedjem akkor meddig?? Még 6 hónap van a terhességből, de gondolom az újszülöttnek se tenne épp jót a covid. :(
2021. febr. 20. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nézd 3 hónapja is ugyan ilyen volt a világ te pedig úgy döntöttél gyereket szeretnél még. Miért ne vinned? Akkor nem féltél? Akkor nem akartál 1 évet várni?
2021. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De akkor is féltem, csak már benne vagyok a korban. És úgy gondoltam nem lesz vége ennek 1 év múlva sem.
2021. febr. 20. 15:07
 3/16 anonim ***** válasza:
30%

Az enyém nem jár, de én az első napra sem vittem be, mert szerintem rosszabb kiszakítani az oviból, mint így, hogy azt sem tudja milyen, én krónikus beteg vagyok ezért van itthon.

Így, hogy már járt fél évet, szerintem nem venném ki, a helyzet ugyanolyan rossz, mint decemberben volt és akkor is járt és ugyanúgy terhes voltál.

2021. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

Boltba se jártok, ruhát venni se, se semmit?

Elhiszem, hogy félsz, de nem zárkózhattok be. Hidd el, nem fogja a gyerek érteni, hogy most mi a franc van.

2021. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Menjen oviba. Szüksége van a közösségre, önzés kiszakítani onnan!!
2021. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

3-as vagyok, nem szokott érdekelni a pontozás, de ez azért gusztustalan. Nagyon könnyen pontoz az, akinek semmi baja és korona mellett is "megy tovább az élet" szlogennel mindenhová mehet, nem mindenki ilyen szerencsés és bizony az ilyenek otthon kuksolnak, még ruhát venni sem mennek el, ami amúgy is a legkönnyebben megoldható online.

Mellesleg én is azt javasoltam, hogy járjon oviba, ha már eddig járt, terhesen nem veszélyesebb a covid.

2021. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
4-es, azért a bolt és az ovi között van különbség. Nem jár egyébként mióta terhes vagyok, csak nem tudom engedjem-e lassan, vagy mi legyen.
2021. febr. 20. 17:36
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Engedd oviba. Jót fog tenni neki a szocializálódás és önzőség kiszakitani onnan. Lesznek barátai. Egyébként boltban, gyógyszertárban, orvosnál (stb) is elkaphatod a covidot. Ha úgy gondoltad, hogy nem lesz vége 1 év múlva sem és ez előtt ugyan úgy járt a gyerek oviba...akkor jövőre se járna? Majd későbbiekben suliba sem fogod beiratni?
2021. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy gondoltam, mert ez egy fos helyzet és már elegem van az egészből.
2021. febr. 21. 08:29
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
Figyelj, ez a vírus évekig itt lesz. Szóval nem állhat meg az élet miatta
2021. febr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!