Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szegeden van olyan óvoda,...

Szegeden van olyan óvoda, amit már 2,5 évesen el lehet kezdeni? Vagy javasolt a bölcsi+ovi kombináció?

Figyelt kérdés
Átugornánk a bölcsödét, mert hallottam, hogy létezik ilyen. Most még csak 1,5 éves a kicsi, de már gondolkodunk hogyan tovább. Első gyermek, teljesen kezdők vagyunk, nincs a csalásban más kiskorú, ezért tettem fel a kérdést. Köszönöm.

2021. febr. 22. 23:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! A lanyom a Hajnoczyba jar. O amikor kezdett voltak kisebbek. (ugy volt, hogy o, szept honapban kezdett es olyanok voltak kicsik, akik a kov ev marc1-ig lettek 3evesek)

Ugy remlik itt a belvarosban van valahol ilyen minicsoport. Nem vennek ra merget, de talan a Nador utcaiban. Hatha valaki tudja. Arrol nem tudok nyilatkozni van-e ertelme a bolcsinek. Nem jart, mert itthon voltam a masodikkal. Amugy azt tapasztaltam mindenhol nagyon kedvesek es segitokeszek. Nyugodtan kerdezd meg telefonon a szamotokra megfelelo helyet, hogy mi a helyzet ezzel ott.

2021. febr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!